Viešosios erdvės atnaujinimas prie pastato, esančio Instituto g. 20, Raudondvario k., Kauno r.

Projekto pavadinimas

Viešosios erdvės atnaujinimas prie pastato, esančio Instituto g. 20, Raudondvario k., Kauno r.

Projekto aprašymas

Projekto tikslas:

Prisidėti prie Raudondvario kaimo bendruomenės užimtumo, socialinės ir ekonominės gerovės, gyvenamosios aplinkos gerinimo, skatinant aktyvų laisvalaikį ir sveiką gyvenseną.

Projekto aprašymas:

Raudondvario kaimo bendruomenė neturi saugios, jų poreikius atitinkančios laisvalaikio, poilsio ir sporto erdvės. Sutvarkyta Raudondvario kaimo viešoji erdvė bus patraukli įvairaus amžiaus ir socialinės padėties grupėms, pritaikyta sveikai gyvensenai ir aktyviam laisvalaikiui skatinti. Norint pasiekti šį tikslą planuojama atlikti tokius darbus: įrengti krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimo aikšteles, įrengti lauko treniruoklius, guminės dangos bėgimo takus su atsispyrimo lenta ir smėlio šuoliaduobe, įrengti betoninių plytelių pėsčiųjų takus su pandusais, pastatyti suoliukus, šiukšliadėžes ir pastogę su dviračių stovais, pasodinti medžius, pastatyti naujus šviestuvus, įrengti automobilių stovėjimo aikštelę ir pastatyti tvorą su vartais ir varteliais.

Projektas finansuojamas pagal Kauno rajono 2016-2022 m. vietos plėtros strategijos prioriteto Nr. 1 „Kaimo vietovių konkurencingumo didinimas ir patrauklios gyvenamosios aplinkos kūrimas“ priemonės „ Parama svarbiausių vietos bendruomenės poreikių tenkinimui“ veiklos sritį Nr. LEADER-19.2-SAVA-5.2 „Viešųjų erdvių bei infrastruktūros atnaujinimas ir įrengimas“

Projekto įgyvendinimo finansavimas yra iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai.

Vietos projekto vykdymo sutartis pasirašyta 2018 m. birželio 5 d. 

Įgyvendinimo laikas

2018–2020 m.

Projekto vertė

367 400 Eur

Planuojama parama

92 000 Eur

Savivaldybės lėšos

275 400 Eur

Kontaktinis asmuo

Projekto vadovas – Kauno rajono Raudondvario gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Algirdas Navickas