Sodininkų akademija

Projekto pavadinimas

Sodininkų akademija

Projekto aprašymas

Projekto tikslas – apsikeisti gerąja praktika ir patirtimi vykdant edukacines  veiklas mokyklų šiltnamiuose ir aplink juos tarp Mankola bendrojo lavinimo mokyklos Suomijoje ir Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos Lietuvoje.

Projekto aprašymas:

Projekto metu mokiniai mokėsi atlikdami savarankiškai tokias veiklas: augindami augalus nenaudojant chemikalų taikydami tvarumo principus ir tuo pačiu metu mokėsi verslumo pagrindų reklamuodami ir parduodami produktus. Geroji praktika ir veiklos yra aprašytos metiniame kalendoriuje, kurį abi mokyklos pildo kiekvieną mėnesį ir paviešina jį savo projektui skirtuose Facebook puslapiuose. Europoje nėra daug šiltnamių taigi šiuo projektu tikimasi paskatinti daugiau mokyklų įsirengti šiltnamius. Siekiant šio tikslo  geroji praktika yra skleidžiama per Youtube demo vaizdo įrašus, projekto Facebook puslapį ir Mankola bendrojo lavinimo mokyklos šiltnamio virtualų dienoraštį: http://mankolankasvihuone.blogspot.fi/

Projekto pareiškėjas – Mankola bendrojo lavinimo mokykla, projekto partneris – Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

Projektas finansuojamas Šiaurės ministrų tarybos lėšomis pagal programos Nordplus mokyklinio ugdymo Nordplus Junior paprogramę.

Įgyvendinimo laikas

2016- 2018 m.

Projekto vertė

12 420  Eur

Planuojama parama

12 420  Eur

Savivaldybės lėšos

-

Kontaktinis asmuo

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija