Eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemonių diegimo Kauno rajono keliuose

Projekto pavadinimas

Eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemonių diegimo Kauno rajono keliuose

Projekto aprašymas

Projekto tikslas:

Padidinti eismo saugumą ir aplinkosaugą Krašto gatvėje, Neveronyse, Kauno rajone.

Projekto aprašymas:

Krašto g. yra viena iš ilgiausių Neveronyse esančių gatvių. Šioje gatvėje yra ilgas pavojingas ruožas, kuriame yra pavojus nesuvaldžius transporto priemonės, nuvažiuoti į su gatve besiribojančius tvenkinius, taip pat dėl apšvietimo nebuvimo yra pavojinga vaikščioti pėstiesiems bei važinėti dviratininkams. Pagrindinė problema, kurią spręsti inicijuojamas projektas, yra eismo saugos ir aplinkos apsaugos priemonių trūkumas Krašto gatvėje, Neveronių seniūnijoje, Kauno rajono savivaldybėje. Gatvės pavojingumą patvirtina ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių apžiūros aktas. Projekto tikslinė grupė – Neveronių seniūnijos gyventojai. Projektu siekiama įdiegti eismo saugumą užtikrinančias priemones, kurios užtikrintų įskaitinių įvykių nebuvimą šioje vietoje.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos įgyvendinimo priemonę 06.2.1-TID-R-511 „Vietinių kelių vystymas“.

Projekto įgyvendinimo šaltiniai yra ES struktūrinių fondų (Europos regioninės plėtros fondas), Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, Savivaldybės biudžeto lėšos.

Įgyvendinimo laikas

2018–2020 m.

Projekto vertė

496 381,45 Eur

Skirta parama

421 924,23 Eur

Savivaldybės lėšos

74 457,22 Eur

Kontaktinis asmuo

Kelių ir transporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Petras Vasilavičius. Tel. 8 674 18 274