Sporto

 Vasario mėn.

SPORTAS

Renginio pavadinimas

Data ir vieta

Atsakingas

1.Lietuvos jaunučių plaukimo žiemos pirmenybės.

1 d.

Kaunas

A. Radzevičius

A. Pūras

2.Tarptautinės žiemos irklavimo varžybos „Šiauliai – 2020“.

1 d.

Šiauliai

L. Beitnaras

A. Pūras

3.Respublikinės aerobinės gimnastikos varžybos ŠK „BONUS“ taurei – 2020 laimėti.

1 d.

Kėdainiai

A. Talalas

A. Pūras

4.Lietuvos moterų rankinio čempionato aukščiausios lygos rungtynės.

1 d. 13 val.

15 d. 13 val.

GSKC

A. Talalas

A. Pūras

5.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų finalinės šachmatų varžybos.

1 d.

Druskininkai

L. Beitnaras

 

6.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių, gim. 2009 m. ir jaunesnių, finalinės šachmatų varžybos.

1 d.

Druskininkai

A. Radzevičius

 

7.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų kalnų slidinėjimo slidėmis finalinės varžybos.

1 d.

Druskininkai

L. Beitnaras

 

8.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų kalnų slidinėjimo slidėmis finalinės varžybos.

1 d.

Druskininkai

L. Beitnaras

 

9.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų kalnų slidinėjimo snieglente finalinės varžybos.

1 d.

Druskininkai

L. Beitnaras

 

10.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų kalnų slidinėjimo snieglente finalinės varžybos.

1 d.

Druskininkai

L. Beitnaras

 

11.Lietuvos jaunimo kulkinio šaudymo komandinis – asmeninis PNG čempionatas.

1 – 2 d.

Alytus

A. Radzevičius

A. Pūras

12.Lietuvos vyrų rankinio I lygos čempionato rungtynės.

2 d. GSKC

9 d. Tauragė

16 d. GSKC

A. Radzevičius

A. Pūras

13.Lietuvos jaunių U-17 merginų rankinio čempionato rungtynės.

5 d.

GSKC

A. Talalas

A. Pūras

14.Kauno rajono kūno kultūros mokytojų metodinio būrelio pasitarimas.

5 d. 15 val.

Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus posėdžių salė

A. Talalas

A. Radzevičius

L. Beitnaras

15.Atviros Alytaus miesto vaikų plaukimo pirmenybės.

7 d.

Alytus

A. Radzevičius

A. Pūras

16.Atviras Lietuvos jaunių U-18 dziudo čempionatas.

7 d.

Kėdainiai

A. Talalas

A. Babavičius

17.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų merginų, gim. 2003 m. ir jaunesnių, tarpzoninės stalo teniso varžybos.

7 d.

Vilkaviškis

L. Beitnaras

18.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų, gim. 2003 m. ir jaunesnių, tarpzoninės stalo teniso varžybos.

7 d.

Vilkaviškis

L. Beitnaras

19.Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. 

7 – 8 d.

Klaipėda

A. Talalas

A. Pūras

20.Atviras Lietuvos jaunučių U-15 dziudo čempionatas.

8 d.

Kėdainiai

A. Talalas

A. Babavičius

21.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, finalinės kvadrato varžybos.

8 d.

Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazija

L. Beitnaras

22.Lietuvos moterų rankinio čempionato I-osios lygos rungtynės.

9 d. Šiauliai

16 d. GSKC

18 d. Šiauliai

A. Talalas

A. Pūras

23.Kauno vaikų lengvosios atletikos čempionatas.

12 d.

Kaunas

A. Radzevičius

A. Pūras

24.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių merginų, gim. 2004 m. ir jaunesnių, zoninės stalo teniso varžybos.

14 d.

Jonavos r.

L. Beitnaras

25.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų, gim. 2004 m. ir jaunesnių, zoninės stalo teniso varžybos.

14 d.

Jonavos r.

L. Beitnaras

26.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų, gim. 2003 m. ir jaunesnių, finalinės tinklinio varžybos.

14 – 15 d.

Vieta tikslinama

L. Beitnaras

27.Kauno vaikų žiemos „Snack King“ plaukimo pirmenybės.

15 d.

Kaunas

L. Beitnaras

A. Pūras

28.Lietuvos kulkinio šaudymo komandinis – asmeninis PNG čempionatas.

15 – 16 d.

Alytus

A. Radzevičius

A. Pūras

29.Kauno vaikų ir jaunučių daugiakovių lengvosios atletikos čempionatas.

19 d.

Kaunas

A. Radzevičius

A. Pūras

30.Pavasario kvalifikacinės plaukimo varžybos.

20 d.

Mastaičiai

A. Talalas

A. Pūras

31.XXVI-asis Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos čempionatas.

20 – 22 d.

Prienai

A. Talalas

A. Pūras

32.Atviras Latvijos žiemos irklavimo čempionatas (irklavimas + plaukimas).

22 – 23 d.

Daugpilis

L. Beitnaras

A. Pūras

33.2020 m. atviras Prienų aerobinės gimnastikos čempionatas.

23 d.

Prienai

A. Talalas

A. Pūras

34.Stalo teniso 4 lygos pirmenybių bronzos 6-asis turas.

23 d.

Vieta tikslinama

A. Radzevičius

A. Pūras

35.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.

24 – 27 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

36.2019/2020 m. m. Kauno rajono pradinių klasių mokinių sporto žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybos.

26 d. 10 val.

Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla

A. Radzevičius

 

37.Linksmosios estafetės „Šiaudų batai“, skirtos Vasario 16-ajai paminėti.

27 d. 10 val.

Ežerėlio pagrindinė mokykla

R. Kalėda

B. Kaminskienė

38.Klaipėdos plaukimo čempionatas.

27 – 28 d.

Klaipėda

A. Talalas

A. Pūras

39.Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės.

28 – 29 d.

Vieta tikslinama

A. Radzevičius

A. Pūras

40.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių, gim. 2005 m. ir jaunesnių, finalinės salės futbolo varžybos.

28 – 29 d.

Vieta tikslinama

L. Beitnaras

41.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų, gim. 2006 m. ir jaunesnių, tarpzoninės salės futbolo varžybos.

28 – 29 d.

Vieta tikslinama

L. Beitnaras

42.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių, gim. 2009 m. ir jaunesnių, finalinės kvadrato varžybos.

28 – 29 d.

Vieta tikslinama

L. Beitnaras

43.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių, gim. 2009 m. ir jaunesnių, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninės varžybos.

29 d.

Panevėžys

A. Radzevičius

44.2019/2020 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mokinių, gim. 2007 m. ir jaunesnių, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių zoninės varžybos.

29 d.

Panevėžys

L. Beitnaras

45.Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas.

29 d.

Panevėžys

A. Radzevičius

A. Pūras

46.Lietuvos moterų rankinio federacijos taurės pusfinaliai.

29 d.

Šiauliai

A. Talalas

A. Pūras

47.Jojimo varžybos „Audruvis Indoor Champions Tour 2020“.

29 d.

Ziniūnai,

Joniškio r.

A. Talalas

A. Babavičius

48.Šotokan karate čempionatas „BALTIC OPEN 2020“.

29 d.

GSKC

A. Talalas

A. Pūras

49.2019/2020 m. m. Kauno rajono pagrindinių mokyklų sporto žaidynių stalo teniso varžybos.

1 – 29 d.

Kauno rajonas

A. Talalas

50.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių vaikinų, gim. 2004 m. ir jaunesnių, krepšinio varžybos.

1 – 29 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

51.2019/2020 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių vaikinų krepšinio (rinktinių) finalinės varžybos.

1 – 29 d.

Kauno rajonas

L. Beitnaras

52.Krepšinio pamokos Garliavos bendruomenei.

Trečiadieniais ir penktadieniais                   20 – 21.30 val.            GSKC

R. Adomavičius

53.Smiginio pamokos Garliavos bendruomenei.

Ketvirtadieniais                 19 – 21 val.                 GSKC

R. Adomavičius

 

 

Kontaktai

Jonas Petkevičius
Vedėjas
(8 37) 330 932
Pareigybės aprašymas
Morta Poderienė
Vedėjo pavaduotoja (finansams)
(8 37) 332 942
Pareigybės aprašymas
Alvyra Čičinskienė
Vedėjo pavaduotoja (kultūrai)
(8 37) 798 560; (8 687) 47 195
Pareigybės aprašymas
Arūnas Talalas
Vedėjo pavaduotojas (sportui)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Nijolė Benikienė
Vedėjo pavaduotoja (ugdymui)
(8 37) 799 555
Pareigybės aprašymas
Toma Dobrovolskienė
Vyr. specialistė (dokumentų valdymas)
(8 37) 330 931
Pareigybės aprašymas
Vitalija Pranaitienė
Vyr. specialistė (dokumentų valdymas)
(8 37) 330 931
Pareigybės aprašymas
Aistė Tvysienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Lina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Vaida Čekavičiūtė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
Pareigybės aprašymas
Nijolė Tuomienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Daina Makūnienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Vilma Staševičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Indrė Andriuškienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Ramutė Vegienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 79 95 66
Pareigybės aprašymas
Daiva Olšauskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Inga Usevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Donata Matuliauskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Rūta Požerskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Nijolė Acuvienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Laimutė Mečienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Aušra Linkevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 517
Pareigybės aprašymas
Jolita Vaidotienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 517
Pareigybės aprašymas
Jolanta Ciganienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 923
Pareigybės aprašymas
Angelė Auglienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 814
Pareigybės aprašymas
Laima Venskūnienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 814
Pareigybės aprašymas
Aušra Marcinkevičiūtė
Vyr. specialistas (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 923
Pareigybės aprašymas
Džemilija Kučinskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 397 296
Pareigybės aprašymas
Airina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 610) 01 151
Pareigybės aprašymas
Birutė Savickienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Ona Adamonienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Birutė Jagrienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Violeta Kutkienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Jonas Statkevičius
Vyresn. specialistas
(8 605) 51 923
Pareigybės aprašymas
Aurimas Radzevičius
Vyr. specialistas (sportui)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Lukas Beitnaras
Darbuotojas (sportui)
(8 37) 795 730
Dalia Brazienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Miglė Trainienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Sondra Pakalnienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Renata Valaitytė-Ramuckienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Pareigybės aprašymas
Jolanta Jankauskienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Pareigybės aprašymas
Nijolė Jasinavičienė
Darbuotoja (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Jūratė Chudinskienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 762
Pareigybės aprašymas
Asta Simanauskienė
Vyr. specialistė (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimas; centralizuotas vaikų priėmimas į darželius)
(8 37) 332 762
Pareigybės aprašymas
Gintautas Malinauskas
Vyr. specialistas
(8 37) 332 714
Pareigybės aprašymas
Skaidra Katilienė
Vyr. specialistė (mokinių pavežėjimas)
(8 37) 332 714
Pareigybės aprašymas
Roma Šumskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 582
Pareigybės aprašymas
Žydra Narbutienė
Vyr. specialistė (maitinimo organizavimas švietimo įstaigose)
(8 37) 798 606
Pareigybės aprašymas
Simona Banionienė
Vyr. specialistė (centralizuotas vaikų priėmimas į darželius)
(8 37) 798 606
Pareigybės aprašymas
Lina Oleškevičienė
Vyr. specialistė (archyvas)
(8 37) 73 33 73
Feliksas Gedvilas
Vyr. specialistas
(8 37) 799 566
Pareigybės aprašymas
Algimantas Balčiūnas
Vairuotojas
(8 682) 30 300
Pareigybės aprašymas
Jonas Mendžinskas
Vairuotojas
(8 672) 93 925
Pareigybės aprašymas
Arvydas Alkovikas
Vairuotojas
(8 682) 23 302
Pareigybės aprašymas
Virgilijus Pukalskas
Vairuotojas
(8 614) 14 554
Pareigybės aprašymas
Genovaitė Mendžinskienė
Valytojas
Pareigybės aprašymas