Svarbiausi metų renginiai

Svarbiausieji 2020 metų Kauno rajono renginiai

Laikas

Pavadinimas

Vieta

2020-01-13

Sausio 13-osios įvykių paminėjimas.

 Juragiai

Sitkūnai

2020-01-17

Geriausių rajono sportininkų pagerbimo šventė.

Garliavos sporto ir kultūros centras

2020-01-25

Kačerginė - mažoji Lietuvos kultūros sostinė. Paskelbimo ir renginių pristatymo renginys

Kačerginė

2020-02-16

15 val.

17 val.

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šventė-–„ Kauno rajonui -65“  metų paskelbimas.

Draminė pjesė "„Žodžio vakaras. Naujalis kitaip“ 

Raudondvario pilis

Raudondvaro menų inkubatorius

2020-03-06

Žygis partizanų takais, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui.

Ežerėlis

2020-03-11

13 val.

 

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio šventė.

Raudondvario menų inkubatorius

2020-04-16

 

Renginys, skirtas Kultūros dienai paminėti.

Atšauktas.

Vieta tikslinama

2020-04-

Medikų diena

Atšauktas.

Raudondvaro menų inkubatorius

2020-04-25

Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena 

Atšauktas.

Kauno tvirtovės I Fortas, Ringaudų sen.

2020-04-30

Šventinis koncertas, skirtas Motinos dienai.

Atšauktas.

Raudondvaro menų inkubatorius

2020-05-07

 

 

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. 

Garliavos viešoji biblioteka

„ab“spaustuvė“ Salių kaimas

2020-05-09

Respublikinė šventė „Aitvarai Žemei ir Dangui“.

Nemuno slėnis prie Zapyškio gotikinės bažnyčios

2020-05-

Gabių vaikų šventė.

Meno mokykla

2020-05-31

Tarptautinis poezijos pavasaris: ,,Kačerginės poezijos žydėjimo šventė”, skirta V. Mykolaičio-Putino atminimui.

Kačerginės

V. Mykolaičio – Putino skulptūrinių suolelių parkas

2020-05-30

 

Tradicinis respublikinis vyresniųjų liaudiškų šokių grupių festivalis „Atdarykim vartelius 2018“.

Garliavos Kaimynystės parkas

2020-06-13

Dainų šventė, skirta Kauno rajono 65-mečiui ir Atkurtos Lietuvos 30-mečiui.  

Kulautuva

2020-06-14

Renginys skirtas birželio 14-ai, Gedulo ir vilties dienai paminėti.

Kauno rajonas

2020-06-

Žmonių su negalia sporto šventė.

Kauno r. socialinių paslaugų centras

2020-06-24

 

Restauruotos Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios pristatymas visuomenei.

Zapyškis

2020-06-25/28

Festivalis „Gatvės rokas“.

Ramučiai

2020-07-06

Iškilmingas Valstybės dienos paminėjimas. (Kauno rajonui 65).

Gėlių festivalis.

Parodos „LDK pilių, esančių Baltarusijos teritorijoje, piešiniai ir rekonstrukcijos brėžiniai“ atidarymas.

Raudondvario pilies parkas

 

Kauno rajopno muziejus

2020-07-11

17 val.

Jubiliejinis 20-asis dainuojamosios poezijos festivalis ,,Akacijų alėja“.

Kulautuvos parkas

2020-07-07/13

Tarptautinis medžio skulptorių pleneras “Iš marių dugno”

Samylų Kauno marių įlankoje

2020-07

Biatlono su šunimis varžybos “Lietuvos taurei” laimėti.

Vandžiogala

2020-07-25

Vilkijos vidurvasario  šventė.

Vilkija

2020-08-29

 

Renginys „Pėdos marių dugne“.

 

Samylų Kauno marių įlankoje

2020-08-30

RUGSĖJO -1-osios šventė

Raudondvario  parkas

2020-09-

 

Renginys „Skambantis kadagių slėnis“.

Kadagių slėnis 

2020-09-12

Babtų “Obuolinės”.

Babtai

2020-09-07

Vasaros kurorto uždarymo šventė „Kulautuvos pušynų ruduo“,

Kulautuva

2020-09

Žemaitukų ištvermės jojimo ir važiavimo varžybos Jotvingių taurė.

Žiegždrių km.

2020-09-25

Bėgimas olimpiečio Kęstučio Orento taurei laimėti.

Zapyškis

2020-09-

Socialinių darbuotuojų šventė.

Domeikavos laisvalaikio salė

2020-10-

Pagyvenusių žmonių diena.

Kauno r. socialinių paslaugų centras

2020-10-01

Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas.

Garliavos sporto ir kultūros centras

2020-10

Data derinama

Tarptautinės šunų kinkinių varžybos

 

 Jadagonys, Ežerėlis

2020-11-21/22

Tarptautinis suaugusiųjų mėgėjų  teatrų festivalis „Maskaradas“.

Domeikavos

laisvalaikio salė

2020-11-21

 

Vaikų liaudiškų šokių grupių festivalis „Šok, trypk, linksmas būk“.

Raudondvario enu inkubatorius

2020-11

Data derinama

Ūkininkų kalėdinis renginys

Gražiausių sodybų apdovanojimas

Raudondvario enu inkubatorius

2020-11-27 

 

Rajono Kalėdų eglės įžiebimas Raudondvario pilies parke.

Kalėdinio miestelio renginiai gruodžio mėnėsio plane.

Raudondvario parkas

 

2020-12-

 

Renginys,  skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti.

Kauno r. socialinių paslaugų centras

2020-12

Data derinama

Kauno r. verslininkų  pagerbimo vakaras.

Raudondvario enu inkubatorius

2020- 09-12 mėn.

Protų kovų turnyras mūšis “Kietas riešutėlis”. (Skirta Nepriklausomybės atkūrimui 30 ir Kauno r. 65).

Kauno rajonas

 

 

Kontaktai

Jonas Petkevičius
Vedėjas
(8 37) 330 932
Pareigybės aprašymas
Morta Poderienė
Vedėjo pavaduotoja (finansams)
(8 37) 332 942
Pareigybės aprašymas
Alvyra Čičinskienė
Vedėjo pavaduotoja (kultūrai)
(8 37) 798 560; (8 687) 47 195
Pareigybės aprašymas
Arūnas Talalas
Vedėjo pavaduotojas (sportui)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Nijolė Benikienė
Vedėjo pavaduotoja (ugdymui)
(8 37) 799 555
Pareigybės aprašymas
Toma Dobrovolskienė
Vyr. specialistė (dokumentų valdymas)
(8 37) 330 931
Pareigybės aprašymas
Vitalija Pranaitienė
Vyr. specialistė (dokumentų valdymas)
(8 37) 330 931
Pareigybės aprašymas
Aistė Tvysienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Lina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Vaida Čekavičiūtė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
Pareigybės aprašymas
Nijolė Tuomienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Daina Makūnienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Vilma Staševičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Indrė Andriuškienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 799 560
Pareigybės aprašymas
Ramutė Vegienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 79 95 66
Pareigybės aprašymas
Daiva Olšauskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Inga Usevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Donata Matuliauskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 698
Pareigybės aprašymas
Rūta Požerskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Nijolė Acuvienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Laimutė Mečienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 670
Pareigybės aprašymas
Aušra Linkevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 517
Pareigybės aprašymas
Jolita Vaidotienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 517
Pareigybės aprašymas
Jolanta Ciganienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 923
Pareigybės aprašymas
Angelė Auglienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 814
Pareigybės aprašymas
Laima Venskūnienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 814
Pareigybės aprašymas
Aušra Marcinkevičiūtė
Vyr. specialistas (centralizuota buhalterija)
(8 37) 332 923
Pareigybės aprašymas
Džemilija Kučinskienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 37) 397 296
Pareigybės aprašymas
Airina Andriuškevičienė
Vyr. specialistė (centralizuota buhalterija)
(8 610) 01 151
Pareigybės aprašymas
Birutė Savickienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Ona Adamonienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 793 532
Pareigybės aprašymas
Birutė Jagrienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Violeta Kutkienė
Vyr. specialistė (kultūrai)
(8 37) 798 679
Pareigybės aprašymas
Jonas Statkevičius
Vyresn. specialistas
(8 605) 51 923
Pareigybės aprašymas
Aurimas Radzevičius
Vyr. specialistas (sportui)
(8 37) 795 730
Pareigybės aprašymas
Lukas Beitnaras
Darbuotojas (sportui)
(8 37) 795 730
Dalia Brazienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Miglė Trainienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Sondra Pakalnienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 749
Pareigybės aprašymas
Renata Valaitytė-Ramuckienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Pareigybės aprašymas
Jolanta Jankauskienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Pareigybės aprašymas
Nijolė Jasinavičienė
Darbuotoja (švietimo organizavimas)
(8 37) 731 680
Jūratė Chudinskienė
Vyr. specialistė (švietimo organizavimas)
(8 37) 332 762
Pareigybės aprašymas
Asta Simanauskienė
Vyr. specialistė (ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimas; centralizuotas vaikų priėmimas į darželius)
(8 37) 332 762
Pareigybės aprašymas
Gintautas Malinauskas
Vyr. specialistas
(8 37) 332 714
Pareigybės aprašymas
Skaidra Katilienė
Vyr. specialistė (mokinių pavežėjimas)
(8 37) 332 714
Pareigybės aprašymas
Roma Šumskienė
Vyr. specialistė
(8 37) 793 582
Pareigybės aprašymas
Žydra Narbutienė
Vyr. specialistė (maitinimo organizavimas švietimo įstaigose)
(8 37) 798 606
Pareigybės aprašymas
Simona Banionienė
Vyr. specialistė (centralizuotas vaikų priėmimas į darželius)
(8 37) 798 606
Pareigybės aprašymas
Lina Oleškevičienė
Vyr. specialistė (archyvas)
(8 37) 73 33 73
Feliksas Gedvilas
Vyr. specialistas
(8 37) 799 566
Pareigybės aprašymas
Algimantas Balčiūnas
Vairuotojas
(8 682) 30 300
Pareigybės aprašymas
Jonas Mendžinskas
Vairuotojas
(8 672) 93 925
Pareigybės aprašymas
Arvydas Alkovikas
Vairuotojas
(8 682) 23 302
Pareigybės aprašymas
Virgilijus Pukalskas
Vairuotojas
(8 614) 14 554
Pareigybės aprašymas
Genovaitė Mendžinskienė
Valytojas
Pareigybės aprašymas