Zapyškio seniūnija

Zapyškio seniūnijos bendruomenės šventinis vakaras

Zapyškio seniūno Sigito Imbraso „Gerumo paukščiai“ penktadienio vakarą nutūpė į įsimintiniausias veiklas dėl Zapyškio bendruomenės nuveikusiųjų rankas.

Šis vakaras skirtas prisiminti metų gražiausioms iniciatyvoms, bendruomeniškiausiems darbams, puikiems veiklos pavyzdžiams.

Nedideliuose miesteliuose, mažose bendruomenėse kad ir nedidelė labdaringa parama ar darbai yra reikšmingi, vietos gyventojai greitai pamato savo ir kitų gerų darbų rezultatus.

Zapyškio seniūnijos bendruomenės šventinio vakaro metu jaukioje, šv. Kalėdų laukimu alsuojančioje Zapyškio laisvalaikio salės aplinkoje išdalyta 15 „Gerumo paukščių“.

Į šventę buvo pakviesti Zapyškio ir Zapyškio miestelį remiančių verslo įmonių vadovai ir darbuotojai, biudžetinių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų vadovai bei atstovai, seniūnaičiai, zapyškiečiai, daug prisidedantys prie Zapyškio klestėjimo.

Į šventę atvyko garbūs svečiai – Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Evelina Valskytė ir Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas. Jis pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė Zapyškio bendruomenės nuveiktais darbais.

Sportinių šokių pasirodymais rumbos ir džaivo ritmu šventę praskaidrino Kauno rajono sporto mokyklos auklėtiniai – Nojus Sederevičius, Aurelija Čekavičiūtė, Marius Surdokas ir Neda Viržaitytė (vad. vadovė Indrė Navickienė).

Šiltą koncertą šventės dalyviams surengė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Akvilė Garbenčiūtė-Bučienė ir Žanas Voronovas.

Renginį vedė Virginija Pūrienė.

„Gerumo paukščių“ autorė – stiklo menininkė Valda Verikaitė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: