Vilkijos apylinkių seniūnija

Padauguvoje nuskambėjo tradicinis padėkos vakaras

Šeštadienį Padauguvos bendruomenėje jau devintus metus iš eilės vyko tradicinis padėkos vakaras „Tegul gerumas nesibaigia 2017“.

Į šventę rinkosi svečiai, padauguviečiai ir tie, kuriems šis kraštas artimas ir savas. Pasveikinti bendruomenės su tradicine gerumo švente ir pasidžiaugti prasmingais darbais atvyko Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis su žmona Nijole, Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas, Liučiūnų laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė Elena Tarolienė.

Padauguvos laisvalaikio salės humoro grupės „Trys bobutės ir kombainas“ (vad. B. Rudžianskienė) pasirodymas juoko vitamino C žiūrovams suteikė ne vienam mėnesiui.

Renginio vedėjos Jurgita Grajauskaitė ir Rūta Rudžianskaitė-Kvaraciejienė į sceną kvietė nominantus. Buvo apdovanoti šie Padauguvos kraštui nusipelnę žmonės: Vaclovas Kidykas – nominacija „Metų įvykis“, Vaida ir Rimantas Gudžiai – „Už išaugintą ąžuolą Lietuvai“, Kauno rajono savivaldybė – „Už bendradarbiavimą“, Elvyra Adelė Rakauskienė – „Už atiduotą širdį mokiniams“, AB „Vilkijos ūkis“ ir direktorius Česlovas Tallat-Kelpša – „Metų rėmėjas“, Vida Rainienė – „Už mokėjimą dalytis gerumu“, Zita Barišauskienė – „Už sveikatos puoselėjimą“, Jolanta Dambrauskienė – „Už dalijimąsi gerumu“, Valda Rudžianskaitė – „Už komunikaciją viešojoje erdvėje“, Zofija Grajauskienė – „Už pagalbą sprendžiant problemas“.

Norintiesiems šokti skambant ritmiškoms Silvijos ir Evaldo iš grupės „Pusbroliai Aliukai ir sesutė“ dainoms net vietos trūkumas salėje nebuvo kliūtis: šokėjai ratelius pynė aplink sėdinčiuosius.

Buvo pasveikinti visi, šiais metais šventę jubiliejus. Svečiai bendravo, dalijosi geru žodžiu, vaišinosi arbata ir kava.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: