Vilkijos seniūnija

Iš naujo atrasta Vilkija

Kovo 11-ąją Vilkija pasitiko jaunatviškai ir originaliai. Nuo ankstyvo ryto buvo nuolatos varstomos Vilkijos kultūros centro durys. Čia iki 10 val. registravosi istorinio pažintinio turo ,,Atrask Vilkiją iš naujo“ dalyviai.

Net 24 komandos, kurias sudarė vilkijiečių šeimos, draugai, kaimynai, bendradarbiai turėjo rasti 36 istorines Vilkijos vietas, pastatus ir prie jų nusifotografuoti.

Turo dalyviai ieškojo labai draugiškai, padėdami vieni kitiems išsiaiškinant sudėtingesnes užduotis.

Sugrįžę į centrą, pasivaišinę kvapnia arbata ir saldžiais kepiniais, dalyviai nekantraudami laukė seniūnaičio, istoriko mėgėjo K. Markevičiaus paruoštų teisingų šio turo užduočių atsakymų.

Ekrane išvydus atrastų Vilkijos vietų istorines nuotraukas aidėjo plojimai, o pastebėjus suklydimus buvo detaliai aiškinamasi. Visų nuotaika dar labiau pagerėjo, pamačius centro įsteigtus prizus – istorinio Vilkijos žemėlapio, kurį sukūrė grafikas E. Rudinskas, kopijas.

Renginio dalyvius sveikino šventės pagalbininkai ir rėmėjai – Vilkijos seniūnas K. Bačėnas ir Šv. Jurgio parapijos klebonas L. Šipavičius.

Jautrią muzikinę programą dovanojo atlikėjos G. Špečkauskaitė-Bartkienė ir E. Mačiulytė.

Vilkijiečiai neskubėjo skirstytis, dalijosi istorinio turo, padėjusio tarsi iš naujo atrasti savo miestą, įspūdžiais, dėkojo centro darbuotojams už sveiką, visus dalyvius originaliai suvienijusią šventę.

 

 L.Borovaja

Vilkijos kultūros centro direktorė

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: