Vilkijos seniūnija

Eglės įžiebimas Vilkijos mieste

Prasidėjus šventiniam maratonui, gruodžio 11-osios vakarą vilkijiečiai rinkosi į miestelio eglutės įžiebimo šventę, kurią dovanojo Vilkijos „Nemuno krašto vaikų“ direktorė Vida Rainienė.

Renginį vedė dainininkė Giulija, jai talkino renginių vedėja Danguolė Kasparienė. Šventės dalyvius su artėjančiomis šventėmis sveikino miesto seniūnas Kazys Bačėnas. Jis dėkojo renginio organizatoriams už padovanotą nuostabų renginį.

Pirmą kartą į Vilkijos eglutės įžiebimo šventę nusileido OFONAUTAI, kurie visus linksmino dainomis ir šokiais. Su mažaisiais meiliai bendravo ateinančių metų simbolis šuo „Amsis“.

Linksmas Kalėdų Senelis ir šventės vedėjos visaip bandė įžiebti miesto eglę.

Sušalę dalyviai buvo vaišinami karšta sriuba, arbata, saldumynais.

Miesto mažųjų nepamiršo Vilkijos bendruomenės centro „Atgimimas“ pirmininkė Ramutė Jocienė.

Dovanėles mažiesiems dalijo Kalėdų Senelis su savo padėjėjais. Šventės organizatorė Vida Rainienė, „Nemuno krašto vaikų“ direktorė, dėkodama už gerus darbus ir pagalbą nepamiršo įstaigų, įmonių, organizacijų atstovų. Kiekvienam įteikti vaikų rankomis kurti advento vainikai.

Renginio dalyvius linksmino ne tik dainininkė Giulija, bet ir vaikų popchoras, „Ex Combo" grupė ir Aidas Manikas. Šventę vainikavo įspūdingo grožio fejerverkai.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: