Ringaudų seniūnija

Ringaudai. Iš tradicinės – į šiuolaikinę

Lapkričio 23 dieną Ringaudų pradinės mokyklos salėje renginyje „Iš tradicinės – į šiuolaikinę“ buvo pristatytas Ringaudų seniūnijos, Ežerėlio kultūros centro Ringaudų laisvalaikio salės su Kaunas 2022 komanda įgyvendinamas projektas „Ringaudai – šiuolaikinė seniūnija“.

Bendruomenei prisistatė ir koncertinę programą ringaudiškiams dovanojo Ežerėlio kultūros centro Ringaudų laisvalaikio salės liaudies šokių ir instrumentų ansamblis „Rasa“.

Įgyvendinant bendrą Kauno rajono savivaldybės ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos projektą, šiemet buvo įsigyti nauji tautiniai kostiumai, jais kolektyvas pirmą kartą pasipuošė.
Antroje renginio dalyje salė transformavosi iš tradicinės į šiuolaikinę. Suskambo Mariaus Pauliko (Ringaudai) eksperimentinė improvizacinė muzika „Entropija“. Salę užliejo besikeičiančios šviesos. Vytauto Didžiojo universiteto doc. Gediminą Jankauską apie kino įtaką kasdienybei kalbino Rytis Zemkauskas.

Svarbiausioji renginio dalis – bendruomenės kuriamo filmo pirmoji peržiūra. Kiekvienas bendruomenės narys galėjo tapti kino filmo herojumi.
Tuo pačiu metu buvo rodomi filmai vaikams ir vyko edukacija su knygų iliustratore Inga Dagile (Ringaudai).

Renginio dalyviai vaišinosi partnerių „Caffeine“ kava ir bendruomenės suneštais pyragais.

Renginyje dalyvavo Ringaudų bendruomenės žmonės – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė, Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, mero pavaduotojas Paulius Visockas, Ringaudų seniūnas Vidmantas Vitkauskas, Savivaldybės tarybos nariai ir gausi Ringaudų bendruomenė.

Meras pasidžiaugė ne tik „Šiuolaikinės seniūnijos“ projektu, bet ir atnaujinta kultūros bei bendruomenės reikmėms pritaikyta Ringaudų pradinės mokyklos sporto sale. Joje nuo šiol galės skambėti muzika ir dainos, suktis šokėjų poros.

Jolitos Žagarienės nuotraukos

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: