Karmėlavos seniūnija

Prasidėjo K. Bielinio gatvės Ramučiuose rekonstrukcija

Ramučiuose prasidėjo K. Bielinio gatvės nuo Centrinės g. iki Arimų g. rekonstravimo darbai. Bus nutiesti nuotekų tinklai, gatvė išasfaltuota, įrengtas apšvietimas ir trinkelėmis išklotas šaligatvis, įrengtos įvažos į gyventojų sklypus.

Pirmiausia pradėti šalinti palei gatvę augantys medžiai, trukdantys tiesti šaligatvį ir atlikti kitus darbus. Juos kažkada valstybinėje žemėje be leidimo pasodino greta esančių namų gyventojai.

Dėl leidimo medžius pašalinti darbų rangovai kreipėsi į seniūniją. „Labai atsakingai žiūrime ir į augalus, ir į paukščius, tad pasikvietėme ornitologą, kad atvykęs į vietą apžiūrėtų medžius ir įvertintų jų svarbą ornitologiniu požiūriu“, – sakė Karmėlavos seniūnė Violeta Armolaitienė.

 „Atlikęs apžiūrą šiuose genėti ar pjauti numatytuose medžiuose ir jiems artimoje aplinkoje paukščių lizdų, užimtų inkilų, uoksų ar kitų su perėjimu susijusių teritorinio užimtumo požymių nenustačiau“, - teigiama ornitologo Mindaugo Kirstuko Karmėlavos seniūnijai išduotoje pažymoje. Remiantis ja ir tuo, kad medžiai nėra saugotini, juos nuspręsta pašalinti.

 Prieš pradedant darbus Karmėlavos seniūnijos atstovai su Kauno rajono savivaldybės Aplinkos skyriaus, Keliu ir transporto skyriaus specialistais bei rangovais aptarė darbų grafikus. Nuvykus į K.Bielinio gatvę buvo dar kartą apžiūrėti medžiai, užsukus pas gyventojus išklausyta jų nuomonė. Praktiškai visi, kurių sklypai ribojasi su gatve ir ties jais auga minėtieji medžiai, sutiko, kad jie būtų šalinami, nes to reikia projektui įgyvendinti.

 „Savivaldybei prioritetas visuomet yra visuomenės interesas“, – tvirtino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius ir patikino, kad teisės aktų numatyta tvarka atliekami darbai bus vykdomi pagal patvirtintą planą.

 Bendra projekto vertė – per 786 tūkst. eurų. Darbus vykdo  UAB „Radė“.

Karmėlavos sen. Ramučių kaimo k. Bielinio g. rekonstravimo projektas S-02

Karmėlavos sen. Ramučių kaimo k. Bielinio g. rekonstravimo projektas BD-01

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: