Domeikavos seniūnija

Kai bendro tikslo siekiame kartu

Fizinis mokinių aktyvumas yra viena iš aktualių šiandieniniam švietimui temų. Kai jaunimas mieliau leidžia laiką virtualiame pasaulyje, motyvaciją sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį svarbu auginti ir tvariai skatinti fizinio ugdymo pamokas perkeliant į netradicines erdves, bendradarbiaujant su verslo įmonėmis ir vietos bendruomene.

Domeikavos gimnazija džiaugiasi, kad šio tikslo siekiame kartu su Domeikavos kaimo bendruomenės centru, kurio pirmininkės Rūtos Butkuvienės inicijuotas projektas „Vandenlenčių treniruotės Domeikavos vaikams ir jaunimui“ („Fizinio aktyvumo ir sporto projektų programos įgyvendinimas iš Kauno rajono savivaldybės biudžeto projekto finansavimo 2022 metais“, Nr. F22-221) įtraukė ir mūsų gimnazistus.

Vandenlenčių pamokas-treniruotes organizuoja profesionalūs Domeikavos seniūnijoje įsikūrusio vandens parko „Vanduo Marse“ instruktoriai. Čia mokiniai aprūpinami visomis šiam sportui reikalingomis saugumą užtikrinančiomis priemonėmis. Nors jau rudenėja, šiose pamokose galioja taisyklė, jog nėra blogo oro su tinkama apranga ir šaunia kompaniją.

Dėkojame Domeikavos kaimo bendruomenei ir valdenlenčių parkui „Vanduo Marse“ už puikų bendradarbiavimą ir įkvėpimą judėti ir sportuoti kitaip.

 

Ada Micpovilienė,

Domeikavos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: