Batniavos seniūnija

Nauja erdvė Batniavos bendruomenei

Džiaugiamės asociacijos „Batniavos bendruomenė“ įgyvendintu projektu „Batniavos bendruomenės materialinės bazės sukūrimas“.

Siekiant sukurti patrauklią ir įvairioms veikloms pritaikytą erdvę, projekto įgyvendinimo metu, Kauno rajono savivaldybės bendruomenei suteiktose patalpose (Parko g. 10-2, Bubių k., Kauno r.), buvo įsigyta įvairių prekių ir priemonės, kurios, tikimės, skatins bendruomenę burtis, vykdyti įvairias veiklas.

Vaikus ir jaunimą kviečiame smagiai leisti laisvalaikį žaidžiant stalo tenisą, kompiuterinius žaidimus ar tiesiog susėdus ant sėdmaišių su draugais.

Projekto metu taip pat buvo įsigyti stalai ir kėdės susitikimams, bendruomenės iniciatyvoms. Įsigytas projektorius ir ekranas. Tai suteiks galimybę bendruomenę kartu leisti vakarus žiūrint filmus, varžybas ar dalinantis įspūdžiais, vesti paskaitas ir pan.

Laukiame visų apsilankant ir kviečiame siūlyti bei įgyvendinti įvairias iniciatyvas, skirtas mūsų bendruomenei.

 

Projektas „Batniavos bendruomenės materialinės bazės sukūrimas“ (NPKB-20-M-320).

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Kauno rajono savivaldybė (Kauno rajono jaunimo veiklos 2020 m. projektų finansavimo konkursas)

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: