Babtų seniūnija

Pagynės bendruomenei interneto svetainė padės vystyti paslaugų verslą

Pagynės bendruomenės centras sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuojamame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse ir įgyvendino savo idėją – sukūrė bendruomenės interneto svetainę. Laimėjimas konkurse suteikė bendruomenei galimybę dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę.

Pagynės bendruomenės nariai noriai dalyvauja visose bendruomenės veiklose. Atsirandant dideliems naujos informacijos kiekiams, juos reikia kuo efektyviau iškomunikuoti visiems bendruomenės nariams. Jie rodo didelį norą žinoti, kas vyksta jų kaime, įsitraukti į bendruomenės veiklas. Konkurso metu Pagynės bendruomenės centras sukūrė internetinę svetainę www.pagyne.lt, kuri tapo pagrindiniu komunikacijos įrankiu tarp bendruomenės ir jos narių bei kitų kaimo gyventojų. Pagynės bendruomenės centro nariai džiaugiasi turėdami patrauklią ir bendruomenei ypatingai naudingą svetainę.

Pristatydamas sukurtą interneto svetainę, Pagynės bendruomenės centro tarybos narys Paulius Svečiulis pastebėjo: „Turbūt pagrindinė naujosios svetainės nauda – informacijos išliekamumas ir pasiekiamumas. Dabar, suvedus tekstą „www.pagyne.lt, galima rasti visą aktualiausią informaciją apie bendruomenę vienoje vietoje. Jeigu anksčiau kas nors nežinojo, kaip reikia tinkamai užpildyti pajamų mokesčio deklaraciją paramai skirti, dabar tai galima nesunkiai padaryti susiradus informaciją puslapyje. Taip pat, nariams tapo daug lengviau pasiekiama aktuali bendruomenės informacija, pvz.: bendruomenės įstatai, narių kontaktai, su kuria nuo šiol jie gali susipažinti neiškėlę kojos iš namų, kas yra ypač aktualu esant dabartinei situacijai. Be viso to, manau, tai puiki platforma vystant ateities projektus. Ateityje bendruomenė planuoja teikti žolės pjovimo, aplinkos tvarkymo, įvairios įrangos nuomos paslaugas. Visa tai galės būti reklamuojama naudojant naująją svetainę“. Apsilankykite jų tinklapyje www.pagyne.lt.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: