Akademijos seniūnija

Kaimynų diena Akademijoje

Akademijos seniūnijos bendruomenės, kaip ir kitų penkiasdešimt pasaulio šalių bendruomenės, gegužės 26 dieną paminėjo tradicija tapusią gegužės 25 dieną Europoje minimą Kaimynų dieną.

Ši diena gyventojams buvo puiki proga pasikalbėti ir pasidalyti mintimis bei idėjomis, kaip kurti gražesnę, saugesnę ir malonesnę savo gyvenamąją vietą.

Sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. Gražios dienos linkėjo ir Kaimynų dienoje apsilankęs Seimo narys Kęstutis Bacvinka.

Akademijos miestelio gyventojai susipažino su naujai išrinktu seniūnu Skirmantu Nominaičiu. Kaimynų dieną papuošė vaikų pasirodymai. Veiklą pristatė Ringaudų seniūnijoje veikiančios ir Ilonos Paknienės vadovaujamos „Mažųjų moksliukų atradimų studijos“ vaikai. Šventės dalyvius džiugino Miglos Pociūtės ir Viltės Polujanskės dainuojamos dainos. „Karatė karių“ sportininkai, vadovaujami trenerio Gedimino Varkalo, pademonstravo energijos kupiną pasirodymą. Norintieji galėjo dalyvauti Alfonso Kazlausko sportinėse rungtyse ir lauko žaidimuose.

Trečiojo amžiaus universiteto Teisės fakulteto seniūnė Vida Gavrilčikienė bendruomenei pristatė Trečiojo amžiaus universiteto veiklą. UAB „Royal Canin“ specialistai konsultavo šeimininkus dėl jų augintinių mitybos ir kitais aktualiais klausimais. Šventėje kaimynai galėjo keistis ir dalytis atsineštomis knygomis, reklaminėmis skrajutėmis. Bendruomenės veiklos administratorė Inesa Tilickytė aiškinosi miestelio bendruomenės poreikius. Atlikta trumpa anoniminė apklausa. Anketos rezultatai bus publikuojami Akademijos bendruomenės centro „Facebook“ paskyroje.

Akademijos bendruomenės centro aktyvistės dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: