„įMINK kultūros paveldo paslaptis Kauno rajone“

Pažinti kultūros ir gamtos paveldą galima ir keliaujant dviračiais. Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras kviečia Europos paveldo dienas paminėti aktyviai ir rugsėjo 21 d. (šeštadienį) leistis į nuotaikingą orientacinį-pažintinį žaidimą „įMINK kultūros paveldo paslaptis“.

Mindami dviračių pedalus maršrutu Kaunas–Kačerginė–Zapyškis–Kulautuva–Raudondvaris, žaidimo dalyviai aplankys kultūros paveldu, turtinga istorija ir gamtos grožiu užburiančias Kauno rajono vietas. Keliaudamos nuo vieno lankytino objekto prie kito, žaidėjų komandos turės išspręsti jiems pateiktas žinių, sumanumo ir kūrybiškumo reikalaujančias užduotis, o paklysti neleis specialiai šiam renginiui sukurtas dviračių takų žemėlapis.

Pakeliui renginio dalyviai turės galimybę pasigrožėti nuo Pyplių piliakalnio atsiveriančia Nemuno pakrančių panorama, aplankyti tarpukariu klestėjusius kurortus – Kačerginę ir Kulautuvą ir pajusti to laikmečio dvasią. Pro akis nepraslys ir tikras gotikos šedevras – Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia Zapyškyje bei Renesanso architektūros palikimas Raudondvario dvaras. Ir tai tik dalis nuostabių vietų, kurių paslaptis mindami dviračių pedalus įmins žaidimo dalyviai.

 

Žaidimo „įMINK kultūros paveldo paslaptis“ taisyklės:

  1. Suburk 2–5 dviračiais ratuotų asmenų komandą.
  2. Iki rugsėjo 18 d. registruok savo komandą el. paštu info@kaunorajonas.lt, nurodydamas komandos pavadinimą, komandos narių vardus ir pavardes, kontaktinį telefono numerį.
  3. Rugsėjo 21 d. dalyvauk orientaciniame pažintiniame žaidime, skirtame Europos paveldo dienoms paminėti, smagiai praleisk laiką ir laimėk šaunius prizus.

Dalyvių skaičius ribotas! Registracija bus stabdoma, užregistravus 20 komandų.

Renginys NEMOKAMAS!

 

Renginio programa:

Rugsėjo 21 d. (šeštadienis)

Starto vieta: automobilių stovėjimo aikštelė prie Nemuno, Užnemunės g., Kaunas (https://goo.gl/maps/BVFQ4nMdZM1s8ya77)

Dalyvių registracija: 10.30 val.

Žaidimo pradžia: 11.00 val.

Žaidimo trukmė – ~ 6 val.

Atstumas – ~ 30 km

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1282114308625014/, info@kaunorajonas.lt arba tel. (8 37) 548 118

Renginio organizatorius: Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras

Renginio rėmėjas: Kauno rajono savivaldybė

Renginys skirtas Europos paveldo dienoms paminėti ir yra iš dalies finansuojamas Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos