Atnaujintos viešosios erdvės skatina sveiką gyvenseną ir aktyvų laisvalaikį

Projekto „Viešosios erdvės atnaujinimas prie pastato, esančio Instituto g. 20, Raudondvaryje“ įgyvendinimas prisidėjo prie kaimo bendruomenės užimtumo, socialinės ir ekonominės gerovės. Geresnė gyvenamoji aplinka skatina gyventojų aktyvų laisvalaikį ir sveiką gyvenseną.

Įgyvendinant projektą šalia praėjusių metų rugsėjo 1-ąją pradėjusių veikti Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos ir Garliavos meno mokyklos filialo buvo sutvarkyta viešoji erdvė, sporto veiklų infrastruktūra, poilsio erdvės, žaliosios zonos su įrengta smulkiąja architektūra. Naujoji erdvė tapo patraukli vietos gyventojams.

Daugiausia buvo investuota į viešojo naudojimo infrastruktūrą: įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, bėgimo takai su šuoliaduobe, lauko treniruokliai, pėsčiųjų takai, pastogė su dviračių stovais, suoliukais, pasodinti medžiai, pastatyti nauji šviestuvai. Teritorija aptverta tvora su varteliais.

Projekto rezultatu džiaugiasi įvairaus amžiaus gyventojai. Sporto infrastruktūra laisvalaikiu naudojasi ne tik minėtų mokyklų moksleiviai, bet ir Raudondvario kaimo jaunimas, mėgstantis aktyvų laisvalaikio leidimo būdą.

Vaikų žaidimo aikšteles ir žaliąsias poilsio zonas su suoliukais jau pamėgo jaunos šeimos. Raudondvario kaimo senjorai pasyviam poilsiui mielai renkasi žaliąsias zonas su suoliukais.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: