Ugniagesiai įsikurs naujose patalpose

 

Kauno rajono ugniagesių komandos netrukus įsikurs naujose patalpose Piliuonoje ir Vandžiogaloje.

Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos direktorius Rytis Velžys ir pavaduotojas Algirdas Žandaras pasakojo, kad šiuos darbus pavyko atlikti vykdant „Interreg“ projektą „Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas, plėtojant savanorystę priešgaisrinės saugos srityje“.

Tai jau ne pirmas projektas, įgyvendinamas su kolegomis iš Punsko valsčiaus. Anksčiau vyko bendri mokymai, pratybos. Bendradarbiaujant su lenkais pakaunės ugniagesiams pavyko atnaujinti kai kuriuos pastatus, įsigyti technikos.

Kauno rajono ugniagesių komandos įsikūrusios Kulautuvoje, Vilkijoje, Čekiškėje, Babtuose, Lapėse, Margininkuose, Ežerėlyje ir Poderiškių kaime.
Margininkų ugniagesiai iki šiol dirbo netinkamose patalpose, todėl vasario pradžioje visa komanda bus perkelta į naujas patalpas Piliuonoje. Vandžiogalos ugniagesių komanda darbus planuoja pradėti kovo 1 dieną.

A. Žandaras sakė, kad savanoriai netrukus galės pasipuošti paradinėmis uniformomis. „Saugumas yra vienas svarbiausių poreikių, todėl ugniagesių materialinę bazę reikia nuolat stiprinti, o žmones motyvuoti“, – pabrėžė meras Valerijus Makūnas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: