Tradicinėse bėgimo varžybose susirinko būrys sportininkų

Zapyškyje vyko šeštosios bėgimo varžybos mero Valerijaus Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento taurei laimėti. Jaunieji sportininkai antrus metus iš eilės rinkosi prie senosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios. Pademonstruoti kojų miklumą panoro beveik keturi šimtai bėgikų.

Vaikai buvo suskirstyti į septynias amžiaus grupes, berniukai ir mergaitės varžėsi atskirai. Savo jėgas sportininkai galėjo išbandyti trijose skirtingų atstumų trasose: 300 m, 500 m ir 1 km.

Palaikyti sportininkų atvyko Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir jo pavaduotojas Paulius Visockas. „Tegul ypatinga istorinė vieta, kurioje šiandien susirinkome įkvepia jus ir suteikia jėgų bei stiprybės. Linkiu gerų startų ir pergalių“, – sveikino susirinkusiuosius vicemeras.

Kiekvienam varžybų dalyviui savivaldybė padovanojo marškinėlius, jais pasipuošę vaikai startavo bėgime. Prizines vietas užėmusius bėgikus specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais ir medaliais apdovanojo meras V. Makūnas, vicemeras P. Visockas, organizacijos valdybos pirmininkas A. Maldūnas, UAB „Stiklita“ generalinis direktorius R. Nemeikštis, „Vilkijos gija“ direktorius V. Pacevičius ir UAB „Langvarta“ direktorius V. Kabišius bei Sporto poskyrio vadovas A. Talalas.

6 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje greičiausiai tris šimtus metrų nubėgo Motiejus Palubinskas ir Gabija Brazaitytė. 7-8 metų grupėje sparčiausi buvo – Domantas Matulis ir Milda Visockaitė, o  9-10 metų grupėje – Tomas Ralys ir Elena Karpavičiūtė. Ilgesniąją, 500 m, atkarpą 11-12 metų grupėje greičiausiai įveikė – Simas Skaparas ir Evelina Zubinaitė, 13-14 metų grupėje – Matas Garčinskas ir Adrija Stankevičiūtė. Vieno kilometro bėgime, 15-16 metų grupėje, pirmąsias vietas laimėjo – Džastin Jasiulevičius ir Greta Urbonavičiūtė. 17 metų ir vyresnių grupėje nepavejami buvo Jonė Valuckytė ir Nedas Talalas.

Varžybų metu netrūko geros nuotaikos, bėgikams aidėjo garsūs mokytojų, šeimos narių ir draugų plojimai ir palaikymo šūksniai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: