Kačerginėje vyko tapybos dirbtuvėlės „Pasigaus svajonių žuvį“

Rugpjūčio 20 dieną, Kačerginės prieplaukoje, gaivaus Nemuno kaimynystėje, įsikūrė tapytojų šeimyna – čia vyko tapybos dirbtuvėlės „Pasigaus svajonių žuvį“. Tapybos  dirbtuvėlės buvo atviros visiems, kaip ir pats Nemunas – mažiems  ir dideliems.  

Buvo išskobta dešimtys sakais pakvipusių žuvelių, kurios atplaukė pasitikti bendruomenės kūrybingų rankų ir minčių. Dirbtuvėlių dalyviai užmaišę vaivorykštės margumo dažų, nutapę svajonių žuvelę, ja papuošė senojo žvejų kaimelio pakrantę.

Dirbtuvėlių vadovė, veržli  Kačerginės bendruomenės narė  Jurgita Strazdė sukosi margame tapytojų būryje. Vieniems  paramos ranką ištiesdama, kitiems patarimų pažerdama ji sulaukė nuoširdžių  padėkos žodžių.

Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas džiaugėsi kūrybiniu sambūriu, renginio prasmingumu. Garbūs vakaro svečiai – Tarptautinio tapytojų plenero ,,Pradžia – žvejų kaimelis“ dalyviai ne tik tapė, bet ir džiaugėsi bendryste, dalino patarimus pradedantiems. Vaizdingą panemunės panoramą puošė Kačerginės mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2020 vėliava, taip panaši  į baltąją Nemuno burę. Ji mojavo daugeliui kartų, o žuvingas ir platus Nemunas buvo gyvybės, įkvėpimo ir svajonių šaltinis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: