Kauno rajonas pasitvirtino taksi stotelių įrengimo ir naudojimosi jomis tvarkos aprašą

Ketvirtadienį Kauno rajono savivaldybės taryba patvirtino lengvųjų automobilių taksi stotelių įrengimo ir naudojimosi Kauno rajono savivaldybės teritorijoje tvarkos aprašą. Šios taisyklės aiškiai reglamentuos, kaip ir kur bus galima įrengti taksi stoteles.

„Tvarkos aprašas bus privalomas visiems lengvųjų automobilių taksi vairuotojams ir vežėjams, kitiems fiziniams ir juridiniams asmenims“, – patvirtino Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus pavaduotojas, vykdantis Skyriaus vedėjo funkcijas Tautvydas Tamošiūnas.

Taksi stotelės savivaldybės valdomuose vietinės reikšmės viešuosiuose keliuose ir gatvėse galės būti įrengiamos tik esamose automobilių stovėjimo juostose arba važiuojamojoje dalyje įrengtose automobilių stovėjimo vietose, taip pat automobilių stovėjimo aikštelėse.

Pagal naują tvarką stoteles bus galima įrengti ir privačiuose žemės sklypuose, tačiau turi būti gautas žemės sklypo savininko ar valdytojo sutikimas. Tokių stotelių įrengimas gali būti finansuojamas tik privačių asmenų lėšomis.

Anot T. Tamošiūno, stotelėmis galės naudotis visi vežėjai, turintys išduotas licencijas vežti keleivius lengvaisiais automobiliais taksi ir atitinkamas licencijos korteles.

Visos taksi stotelės, kurios nebus įtrauktos į patvirtintą sąrašą, bus laikomos nelegaliomis ir turės būti panaikintos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: