Taiklių rankų projektas

Garliavos sporto ir kultūros centras pradėjo vykdyti Taiklių rankų projektą, finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Šis projektas skirtas Kauno r. Garliavos miesto ir apylinkių seniūnijos gyventojams – vaikams nuo 14 m., jaunimui, suaugusiesiems ir senjorams. Projektu siekiama skatinti suaugusiųjų fizinį aktyvumą bei ugdyti vaikų ir jaunimo sportinę savimonę, prasmingą laisvalaikio kultūrą, padėti formuoti sveikos gyvensenos principus, paskatinti siekti mėgėjiško sporto rezultatų. Projekto dalyviai galės nemokamai ir reguliariai lankyti sveikatingumą skatinančias kokybiškas fizinio aktyvumo pratybas – smiginio ir krepšinio pamokas.

Smiginio pamokos vyksta ketvirtadieniais nuo 19.00 val. iki 21.00 val. Garliavos sporto ir kultūros centro hole, I aukšte. Jas veda Darius Labanauskas – pirmasis ir vienintelis profesionalus smiginio žaidėjas Lietuvoje, Europos smiginio vicečempionas, Pasaulio taurės prizininkas, 2015–2016 m. pasaulio smiginio reitinge pripažintas žaidėjas pirmuoju numeriu.

Smiginio pamokų dalyviai mokosi smiginio žaidimo taisyklių, lavina taiklumo, pusiausvyros įgūdžius.

Krepšinio pamokos prasidės 2020 m. sausio mėnesį, jas ves Virgilijus Urbšys, LKL teisėjas, kūno kultūros mokytojas metodininkas.

Visus, norinčius žaisti krepšinį, kviečiame skaityti Garliavos sporto ir kultūros centro naujienas.

Projekto dalyviai turės galimybę savo jėgas išbandyti varžydamiesi mėgėjiško sporto renginiuose: Garliavos sporto ir kultūros centro smiginio ir 3x3 krepšinio turnyruose, Garliavos krašto sporto žaidynėse.

Tikimės, kad projekto metu organizuojamos fizinio aktyvumo veiklos ne tik sudarys prielaidų gyventojų sveikatai gerėti, skatins domėjimąsi sportu ir formuos prasmingo laisvalaikio kultūrą, bet ir prisidės prie mėgėjų sporto plėtros, bendruomeninių ryšių stiprinimo, Garliavos miesto ir apylinkių gyventojų mėgėjiško sporto rezultatų gerinimo, Garliavos krašto garsinimo.

Garliavos sporto ir kultūros centro Taiklių rankų projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, jį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Projektą prižiūri Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto vadovė Aušra Kairaitytė-Užupė

Renginių organizatorius Ričardas Adomavičius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: