Kauno rajono ugdymo įstaigos žingsniuodamos pasodino virš 512 tūkst. virtualių medžių

 Gegužės 10 dieną — Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną, Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras ir Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras paskelbė iššūkį. Visus Kauno rajono 5-12 klasių mokinius ir mokytojus kvietė prisijungti prie „Sveikatos Iššūkio 2022“ ir kartu rinkti žingsnius.

„Norėjome motyvuoti mokinius ir mokytojus daugiau dėmesio skirti savo fizinei bei psichologinei sveikatai, rinktis aktyvesnius laisvalaikio praleidimo būdus“ – teigė VSB direktorius L. Dilys.

Prie mėnesį laiko trukusio žingsnių iššūkio prisijungė 848 dalyviai iš įvairiausių Kauno rajono ugdymo įstaigų. Net 52 iš jų – mokytojai. Aktyviausi  iššūkio dalyviai buvo iš Neveronių, Domeikavos, Babtų, VDU Ugnės Karvelis gimnazijų ir Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos. Savo aktyvumu neatsiliko ir labiausiai nutolusios ugdymo įstaigos – Vandžiogalos bei Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos. Daugiausiai žingsnių surinko Neveronių gimnazijos mokiniai – Ugnius Smaidžiūnas ir Gustė Bubnytė bei Domeikavos gimnazijos mokinys Adomas Jurevičius. Daugiausiai žingsnių surinko VDU Ugnės Karvelis gimanzijos mokytojas Minvydas Matlašaitis.

Nuo gegužės 16 d. iki birželio 16 d.  Iššūkio dalyviai kartu nužingsniavo daugiau nei 134 milijonus žingsnių ir pasodino virš 512 tūkst. virtualių medžių. Drąsiai galime džiaugtis aktyvia Kauno rajono ugdymo įstaigų bendruomene, kuri nepabijojo priimti iššūkio. Patys aktyviausi ir daugiausiai surinkę žingsnių bus apdovanoti išskirtiniais prizais. Kauno rajono savivaldybės įsteigtus prizus gaus net 100 mokinių, kurie sąžiningai surinko daugiausiai žingsnių ir bus apdovanoti riedučių bei šalmų komplektais, o 5 mokytojai gaus dovanų čekius į SPA Birštone. Su iššūkio laimėtojais, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai susisieks asmeniškai. Visą informaciją apie iššūkį, rasite iššūkio internetinėje svetainėje www.sveikatosissukis.lt.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos