Sveikatingumo banga per Kauno rajoną

Kauno rajono sveikatą stiprinančių mokyklų (SSM) tinklas, koordinuojamas Švietimo centro, aktyviai įsitraukė į Lietuvos SSM akciją „Sveikatingumo banga per Lietuvą 2018 m.“.

Ši akcija vyks visą balandžio mėnesį, ir gausybės įvairių formų renginių netruks Kauno rajono ugdymo įstaigose: tai parodos, mankštos, eitynės seniūnijose, sporto varžybos, konkursai, šokiai, akcijos ir kt.

Detali informacija pateikta Švietimo centro interneto svetainėje http://www.centras.krs.lt.

Reikia pasidžiaugti, kad kasmet prie tinklo savanoriškumo principu įsilieja naujos formalaus ir neformalaus švietimo įstaigos (turime jau 42 narius) ir savo veiklomis prisideda prie mokinių, mokytojų ir kitų bendruomenės narių sveikatos ugdymo ir stiprinimo.

Šių metų SSM prioritetas – pedagoginės bendruomenės socialinių ir emocinių kompetencijų tobulinimas. Šiai priemonei įgyvendinti iš Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos skirtas 5 tūkst. eurų finansavimas.

Su rajono ugdymo įstaigomis Švietimo centras organizuos tęstinius mokymus sveikatos konsultantams, mokinių idėjų mugę, nacionalinę konferenciją, į kurią sukviesime savo idėjos šalininkus pasidalyti gerąja darbo patirtimi.

Atskiri renginiai socialinės ir emocinės sveikatos temomis vyks ir visose mokyklose.

Laima Ruzgienė, Kauno rajono švietimo centro direktorė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: