„Sveikatinimo stovyklos 2019“ atgarsiai

Gegužės 10–12 d. Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras subūrė 100 aktyvių Kauno rajono senjorų kartu mokytis sveikos gyvensenos. Jadagonių k. įsikūrusioje „Pušyno stovyklavietėje“ 3 dienas truko „Sveikatinimo stovykla 2019“, ji yra projekto „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje“ dalis, finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Atidarymo šventę pradėjo Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys džiaugdamasis, kad stovykla sulaukia didelio susidomėjimo, ir visiems linkėdamas pasisemti kuo geresnių emocijų, naujų žinių bei potyrių. Kauno rajono savivaldybės Tarybos narys Jonas Mykolaitis taip pat sveikino stovyklos dalyvius ir džiaugėsi galimybe su visais dalyvauti stovyklos programoje numatytose veiklose. Pirmąjį žingsnį į stovyklos pamokas dalyviams padėjo žengti visiems žinoma Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė, ji pirmojo fizinio aktyvumo užsiėmimo metu su stovyklos dalyviais pasidalijo gera nuotaika ir energija.

Per 3 stovyklos dienas Kauno rajono senjorai turėjo galimybę susipažinti jogos, treniruotės su „Flexi Bar“ lazdomis bei funkcinės treniruotės pagrindais, išbandė juoko jogą, „nirvana fitness“, „mindfulness“ praktikas, gongų muzikos terapiją, mokėsi šokių žingsnelių ir šiaurietiškojo ėjimo subtilybių. Judėti taip pat svarbu, kaip ir turėti žinių priimti sveikatai palankius sprendimus, todėl į stovyklą buvo pakviesti lektoriai, kurie skaitė paskaitas apie sveiką mitybą, griuvimų prevenciją ir lyčių lygybę bei nediskriminavimą.

„Sveikata – geriausia dovana“ – tokiu šūkiu vadovaujasi Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, planuodamas sveikatos stiprinimo veiklas, ir su Kauno rajono savivaldybe siekia, kad šios veiklos būtų prieinamos kiekvienam Kauno rajono gyventojui. 

 

 Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: