Sveikatinimas ir savanorijos skatinimas Kulautuvoje

Kulautuvos ugniagesių komanda bendruomenės susiėjime pristatė įsigytą daugiafunkcį treniruoklį.

Šiais metais Kauno rajono ugniagesių savanorių draugija, ugniagesiai ir savanoriai ugniagesiai dalyvavo projekte „Ugniagesių ir savanorių ugniagesių plaukimo, gelbėjimo darbų įgūdžių tobulinimas vandenyje bei fizinės sveikatos stiprinimas“. Pagal šį projektą įsigytos baseino paslaugos ir universalios jėgos staklės (daugiafunkcis treniruoklis).

Susibūrus savanoriams ugniagesiams Kulautuvoje, atsirado poreikis įrengti sportui skirtą erdvę Kulautuvos ugniagesių komandoje. Dar 2017 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis savanorių ugniagesių fiziniam aktyvumui skatinti buvo įsigyti 4 treniruokliai, jie iki šiol naudojami kitose komandose.

Viešosios įstaigos Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos direktorius Rytis Velžys teigė, kad Kulautuvos ugniagesiai ir savanoriai ugniagesiai anksčiau neturėjo galimybės laisvalaikiu sportuoti, todėl buvo sunku sudominti ir motyvuoti jaunus žmones tapti savanoriais.

 „Įgyvendinus projektą, darbuotojai ir savanoriai ugniagesiai, miestelio bendruomenės žmonės turės galimybę laisvalaikiu sportuoti, pritraukti kitus į savanorišką veiklą bei gyventi sveikiau. Šis projektas yra svarbus ne tik savanoriams ugniagesiams, bet ir visai Kulautuvos bendruomenei“, – kalbėjo direktorius R. Velžys. 

Savanoriai ugniagesiai nuoširdžiai dėkoja už palaikymą, organizacinį darbą ir bendradarbiavimą Visuomenės sveikatos centro direktoriui Laurynui Diliui, įstaigos direktoriaus pavaduotojui Algirdui Žandarui, Kulautuvos seniūnei Daliai Šiušienei ir pavaduotojai Astai Tamonienei, kurios taip pat aktyviai dalyvauja savanorių ugniagesių prevencinėje veikloje, ir kulautuviškiui Algimantui Zubei, pastarasis padėjo Kulautuvos ugniagesiams restauruoti biliardo stalą.   

 

Viešoji įstaiga Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnyba

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: