Kauno rajono savivaldybėje aptartas bendradarbiavimas su Kauno oro uostu

Šiandien Kauno rajono savivaldybėje apsilankęs naujasis Vilniaus ir Kauno oro uostų direktorius Olaf Martens su meru Valerijumi Makūnu aptarė bendradarbiavimo planus. Susitikime dalyvavo  mero pavaduotojas Jonas Gurskas.

O.Martens Kauno oro uostui vadovauja vos dvi savaites. Pagrindinė naujojo direktoriaus užduotis – sukurti oro uosto viziją. Tam reikės bent pusmečio. Normaliai oro uosto veiklai svarbiausia didinti keleivių srautus. Esamas Kauno oro uosto terminalas dirba maksimaliu pajėgumu, tad labai svarbu turėti aišku planą, kaip jis turi atrodyti ir veikti ateityje, kokių tam reikia investicijų. Tam būtinas bendradarbiavimas ir bendras požiūris su valdžios ir verslo atstovais.

V.Makūnas atkreipė dėmesį, kad Kauno rajono savivaldybė visuomet randa bendrą kalbą su oro uosto vadovais, bendradarbiavimas ir sutarimas visuomet buvo maksimalus. Kauno rajono savivaldybėje į verslą žiūrima, kaip į pagrindinį veiksnį gyventojų gerovei kurti.

„Visuomet galima rasti bendrus sąlyčio taškus ir kartu įgyvendinti abiem pusėms aktualius projektus“, – tvirtino V.Makūnas.

O.Martens patikino, kad ilgalaikis nuoseklus Kauno rajono vadovų požiūris į verslą duoda pastebimus rezultatus. „Vos ne kiekvieną savaitę girdime apie naują investuotoją, ateinantį į Kauno rajoną“,- sakė oro uosto direktorius.

O.Martens perdavė merui Lietuvos oro uostų generalinio direktoriaus Gedimino Almanto padėką už reikšmingą pagalbą ir prisidėjimą vykdant Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos projektą.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: