Aktyvi moksleivių vasara VDU Botanikos sode

Liepos 20 dieną Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sode prasidėjo aktyvių ir sumanių moksleivių stovykla, kuri truks visą savaitę. Ją organizuoja Kauno rajono savivaldybė ir VDU. Moksleiviams stovykla yra nemokama, ją finansuoja Kauno rajono savivaldybė.

Stovyklos atidaryme dalyvavęs Kauno rajono savivaldybės Tarybos ir mero sekretoriato vyriausiasis specialistas Antanas Bagdonas perdavė mero sveikinimus stovyklautojams bei džiaugėsi, kad tokių stovyklų dėka vasarą mokiniai gali leisti taip turiningai. „Kūrybinės sėkmės, atradimo džiaugsmo ir kuo įvairesnių įspūdžių“, – linkėjo A. Bagdonas.

VDU Botanikos sodo direktorius Nerijus Jurkonis mokiniams pažadėjo, kad ši stovyklos savaitė jiems atneš ne tik puikių įspūdžių, bet ir leis papildyti turimas žinias, įgyti naujų kompetencijų, atrasti gamtos pasaulį iš naujo.

Stovyklos metu vaikai įsitrauks į stebėjimo, eksperimentavimo ir naujų sprendimų paieškos veiklas, pagilins savo turimas žinias matematikos, chemijos, fizikos, biologijos, istorijos ir kitose srityse. Aktyvių užsiėmimų metu moksleiviai ir mokysis, ir smagiai leis laiką.

Stovykloje dalyvauja tik vyresnių klasių moksleiviai, nes ji orientuota į tiksliųjų ir socialinių–humanitarinių mokslų pagilinamuosius užsiėmimus. Užsiėmimus ir įvairias pamokas ves VDU dėstytojai, Botanikos sodo darbuotojai, kiti ekspertai ir specialistai.

Ši savaitė stovyklos dalyviams bus labai interaktyvi ir edukacinė. Moksleivių lauks pamokos apie cheminę augalų kalbą, genetiką, sveiką mitybą, povandeninius ežerų gyventojus, miško medžius, roplius, floristiką, teatrą, kaip orientuotis aplinkoje ir dar daug kitų įdomybių.

Kasdien mokinių lauks ekskursijos – vaikai susipažins su Kauno marių regioniniu parku, Aukštosios Fredos dvaru, VDU Botanikos sodu ir kitomis žymiomis vietomis.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: