Socialiniams darbuotojams – padėkos žodžiai ir prancūziškos melodijos

Domeikavos laisvalaikio salėje ketvirtadienį vykusioje Socialinių darbuotojų dienos šventėje įteiktos 33 padėkos ir du medaliai labiausiai nusipelniusiems darbuotojams. Vėliau nuskambėjo Evelinos Sašenko atliekamų prancūziškų dainų pynė.

„Jūs visi verti apdovanojimų, nes jūsų darbas – neįkainojamas“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Kartu su Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Vensloviene meras dėkojo socialiniams darbuotojams už jų kantrybę, pasiaukojimą ir kūrybiškumą.

V. Makūnas pastebėjo, kad šie metai buvo kupini iššūkių. Visoje Lietuvoje reorganizuota vaiko teisių apsaugos sistema: savivaldybėje nebeliko Vaiko teisių apsaugos skyriaus, o jo funkcijas perėmė Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Įdiegta nauja atvejo vadybos funkcija. Atidarytas priklausomybių ligų konsultavimo punktas Krizių centre. Išplėtotos pozityvios tėvystės paslaugos šeimoms.

Kauno rajone teikiamomis socialinėmis paslaugomis domisi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių įstaigos, teikiančios socialines paslaugas (bendradarbiauta su Latvijos, Suomijos, Gruzijos ir kitų šalių atstovais).

Jau metai, kaip teikiamos Kompleksinės paslaugos šeimai pagal ES struktūrinių fondų finansuojamas programas. Šiomis paslaugomis jau pasinaudojo daugiau kaip 500 Kauno rajono gyventojų.

Aktyviai vykdomi pozityvios tėvystės mokymai, teikiamos psichologo, mediatoriaus, pedagogo, socialinio darbuotojo konsultacijos.

Šiemet Kauno r. savivaldybėje planuojama pritaikyti 7 būstus vaikams, turintiems sunkią negalią.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: