Socialiniams darbuotojams – padėkos žodžiai

Jau tryliktus metus Lietuvoje švenčiama Socialinių darbuotojų diena. Ji siejama su Šv. Vincento Pauliečio vardu. Šis XVI a. Prancūzijoje gyvenęs kunigas skatino žmones vadovautis krikščioniškosios pagalbos vertybėmis ir laikomas socialinio darbo pradininku.

Šiemet Kauno rajono savivaldybės vadovai savo socialinius darbuotojus pakvietė į Raudondvario dvaro menų inkubatorių, kur buvo pagerbti nuoširdžiausiai dirbantys socialiniai darbuotojai, įvyko koncertas.

Daug metų socialinėje srityje dirbusi LR Seimo narė Raminta Popovienė sakė puikiai suprantanti, koks nelengvas, bet nepaprastai svarbus yra šis darbas. „Čia reikia ne tik specifinių žinių, bet ir begalinės kantrybės, gebėjimo suprasti ir troškimo padėti“, - kalbėjo politikė.

Dėkodamas socialiniams darbuotojams už jų pasiaukojimą, meras Valerijus Makūnas pastebėjo, kad Kauno rajone sėkmingai įgyvendinamas kompleksinės integralios pagalbos asmens modelis, taikomi inovatyvūs metodai, gerėja socialinių paslaugų kokybė.

Šventėje dalyvavo ir gausias šeimynas globojantys Edita ir Gediminas Jančaičiai, Vida Rainienė, daug kitų svarbų socialinį darbą dirbančių žmonių

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: