Kauno rajonas skiepytis kviečia vyresnius nei 55 metų gyventojus

Šią savaitę Kauno rajone prasidėjo vyresnių nei 55 metų gyventojų vakcinacija ir savivaldybė kviečia šiai prioritetinei grupei priklausančius asmenis dėl skiepo registruotis telefonu.

„Vyresni nei 55 metų gyventojai, kurie yra prisirašę prie Kauno rajono pirminės sveikatos priežiūros įstaigų, dėl skiepų turi kreiptis į savo šeimos gydytoją. O tie gyventojai, kurie prisirašę kitose gydymo įstaigose, ir nori pasiskiepyti nuo koronaviruso, turi skambinti telefonais 8 609 76 236 arba 8 678 04 262“, – pasakojo Kauno rajono savivaldybės Gyventojų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyriaus vedėja R. Grėbliauskienė.

Taip pat kviečiami registruotis gyventojai, sergantys lėtinėmis ligomis, švietimo darbuotojai, abiturientai. Kauno rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios įmonės, įstaigos ir organizacijos, kurios patenka į 1.20 prioritetinę asmenų grupę (vidaus tarnybos pareigūnai, darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse (kasininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai) ar kiti gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas, išskyrus bendrąsias, vykdantys darbuotojai), ir toliau bus registruojamos elektroniniu būdu. Įmones prašome užpildyti lentelę ir ją Excel ir PDF formatu siųsti el. paštu vakcinacija@krs.lt.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: