Spalis – senjorų ir gerumo dienų mėnuo

Saulėtą spalio 11 d. į priešpiečio arbatėlę Garliavos sporto ir kultūros centre rinkosi senjorai. Šis renginys, pavadintas „Dalinuosi idėja“, buvo skirtas ir Savanorystėms metams paminėti. Ne tik vaišintasi, bet ir nuotaikingai aiškintasi, kuo gali prisidėti kiekvienas asmuo prie bendruomenės gerovės – dalindamasis savo laiku, įgūdžiais ar patirtimi.

Gyvenimu turtingi žmonės dalinosi šypsenomis, spėjo minkles, siūlė idėjas dėl būsimų kitų metų renginių, kurie mūsų miestui turėtų tapti išskirtiniais. Skambiomis dainomis jaukią atmosferą kūrė V. Traškevičienės vadovaujami vokaliniai kolektyvai – Garliavos TAU ansamblis „Ežiuolė“ bei Garliavos Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Šarma“.

Senjorė iš Ukrainos Jelizabeta kukliai atsakinėjo į klausimus, tačiau prisipažino, kad kasdien susiskambinanti su sūnumi, kuris likęs Charkove. Liūdnas emocijas geriausiai atgaivina daina. O įsidrąsinusios, jau ruošiantis išeiti, kai kurios moterys prisiminė ir populiarią dainą ukrainiečių kalba „Oi, divčyna šūmit hai…“, kuri sustiprino bendrystės jausmą.

„Nesvarbu, kaip sekėsi iki dabar. Daug svarbiau yra tai, ką darai nuo dabar.“ „Jei nori turėti tai, ko dar neturi, padaryk tai, ko dar niekad nesi daręs“, – tokias pozityvias sentencijas galėjo išsitraukti kiekvienas, atsisėdęs į norų krėslą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos