Finalinėse seniūnijų sporto žaidynėse varžėsi ir Kauno rajono komandos

Finalinėse X –ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybose, vykusiose Jonavoje, dalyvavo ir Kauno rajono moterų ir vyrų tinklinio, šachmatų, smiginio, vyrų iki 40 metų krepšinio ir vyrų krepšinio virš 40 metų komandos, atstovaujančios Zapyškio, Domeikavos ir Neveronių seniūnijoms.

Tam, kad patektų į finalines varžybas, komandos prieš tai turėjo įveikti du atrankos etapus - rajono ir apskrities seniūnijų žaidynes.

Kaip ir kiekvienais metais, į šį vieną iš masiškiausių mėgėjų sporto renginių susirinko komandos iš visos Lietuvos. Finalinėse varžybose Jonavoje dalyvavo apie 1200 sportininkų.

Daugiausia emocijų sukėlusios varžybos vyko prie Jonavos sporto arenos įrengtose lauko krepšinio aikštelėse. Vyrų iki 40 metų varžybose Kauno rajonui atstovavo Zapyškio seniūnijos komanda. Pogrupyje nugalėjusi visus varžovus ir iškovojusi I – ąją vietą grupėje, komanda pateko į ketvirtfinalio varžybas. Čia po atkaklios kovos vienu tašku pralaimėjo Pagėgių savivaldybės atstovams. Bendroje komandų įskaitoje mūsų komanda užėmė V – VIII vietą.

Smiginio varžybose dalyvavusi Domeikavos seniūnijos komanda liko aštunta tarp visų dalyvių.

Neveronių seniūnijos vyrai tinklininkai, tik po atkaklių kovų turėję pripažinti priešininkų pranašumą, pogrupyje užėmė ketvirtąją vietą ir į atkrintamąsias varžybas nepateko.

Kitais metais XI – osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės vyks Klaipėdoje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: