Šauliška vasara Obelynėje

Kauno rajono savivaldybės administracijos iniciatyva bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktine jau trečius metus vyko stovykla „Šauliška vasara“ Obelynėje. Jos tikslas – supažindinti Kauno rajono vaikus ir šeimas su šauliškomis veiklomis ir išgyvenimo galimybėmis lauko stovykloje bet kokiomis oro sąlygomis.

Į Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vaikų poilsio stovyklą susirinko 120 moksleivių – jaunųjų šaulių iš Vilkijos, Babtų, Domeikavos gimnazijų, Jonučių progimnazijos. Vėliau turėjo galimybę prisijungti stovyklautojų tėveliai.

Stovyklos atidaryme dalyvius sveikino Kauno rajono švietimo skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius. Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas ats. kpt. Vytautas Žymančius stovyklautojams palinkėjo prasmingai praleisti laiką, įgyti naujų patirčių ir susirasti kuo daugiau bendraminčių.

Septynias dienas stovykloje buvo ugdomos pilietiškumo, lyderystės kompetencijos, rikiuotės, ekipuotės, šaudybos, topografijos, maisto ruošimo lauko sąlygomis įgūdžiai, meninė saviraiška.

Stovykloje svečiavosi Kauno dramos teatro aktorius, šaulys Henrikas Savickas, Kauno karo įgulos kapelionas mjr. Tomas Kurklys, Kauno r. priešgaisrinės saugos tarnybos viršininko pavaduotojas Algirdas Žandaras su komanda, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Linas Rudis, kinologai su augintiniais.

Stovyklos uždaryme dalyvavęs Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Šarūnas Šukevičius džiaugėsi vaikų pokyčiais ir tuo, kad į išbandymus aktyviai įsitraukė tėveliai. „Manau, tai yra vienas iš sėkmės projektų Kauno rajone, savaitei įtraukęs per šimtą vaikų į aktyvią šaulišką stovyklą“, – kalbėjo direktorius.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: