Gyventojams laiku nesumokėjus sąskaitos su duomenų klaidomis už atliekų išvežimą – delspinigiai nebus skaičiuojami

Pastaruoju metu surenkant ir tvarkant komunalines atliekas Kauno rajone įvyko nemažai permainų. Tiesiogines sutartis su atliekų vežėjais pakeitė vietinė rinkliava, o visą jos sistemą pavesta administruoti savivaldybės įmonei Komunalinių paslaugų centrui. Pirmieji mokėjimo pranešimai su išaugusia kaina sukėlė dalies pakaunės gyventojų nepasitenkinimą ir daugybę klausimų dėl duomenų netikslumo.

„Mokėjimo pranešimai buvo paruošti remiantis VĮ Registrų centro duomenimis. Neišvengėme sistemos programinių klaidų, pasitaikė susidubliavusių pranešimų, nurodytas neteisingas nekilnojamojo objekto savininkas, neteisingas konteinerių kiekis ar tūris. Šiuo metu intensyviai taisome duomenų bazių netikslumus ir atsiprašome už nesklandumus“, – aiškino UAB Komunalinių paslaugų centro direktorius Audrius Markevičius.

Informuojame Kauno rajono gyventojus, kad jei jie gavo klaidingą mokėjimo pranešimą ir dėl paklausimų gausos laiku nebuvo ištaisyti duomenys, delspinigiai už laiku nesumokėtą sąskaitą nebus skaičiuojami iki teisingo mokėjimo pranešimo. Sumokėti reikės gavus naują sąskaitą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: