Ringaudiškiai meldėsi Mergelei Marijai ir dėkojo aktyviems bendruomenės nariams

Sekmadienį Tabariškių Kristaus Karaliaus bažnyčioje vyko Švč. Mergelės Marijos vardo atlaidai, po kurių šalia klebonijos esančiame parkelyje įvyko bendruomenės šventė, koncertas. Čia buvo galima paragauti bulvinių blynų, gruziniškų šašlykų ir kaimiškos giros; vieni vaikai lavino savo gebėjimus kūrybinėse dirbtuvėlėse, kiti dūko ant batuto.

Ringaudų seniūno pavaduotoja Rasa Šilienė, Ringaudų bendruomenės centro pirmininkė Rūta Slivinskienė ir Tabariškių Kristaus Karaliaus bažnyčios klebonas Arminas Lukoševičius dėkojo aktyviausiems bendruomenės nariams už jų visuomeninę veiklą ir nesavanaudiškus darbus. Nebuvo pamiršti ir saviveiklininkai, sportininkai, gražiausių sodybų šeimininkai.

Ant pakylos žengė ir padėkos žodžius tarė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir Ringauduose gyvenantis Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. „Džiaugiuosi ir kartu didžiuojuosi, kad mūsų kraštas visada garsėjo darbščiais žmonėmis ir tvirta bendruomene. Būdami kartu mes esame stipresni ir galime nuveikti daugiau“, – kalbėjo meras.

Šalia scenos esančioje ekspozicijoje buvo galima prisiminti Ringauduose arba jų apylinkėse gyvenusius žymius kraštiečius: gamtininką profesorių Tadą Ivanauską, buvusią Lietuvos ambasadorę prie UNESCO Ugnę Karvelis, gamtininką Liudą Vailionį, rašytoją Augustiną Gricių, režisierių Antaną Sutkų ir daugelį kitų.

Šventę organizavo Ringaudų seniūnija ir Ežerėlio kultūros centro Ringaudų laisvalaikio salė.

Projektą iš dalies finansavo Kauno rajono savivaldybė, privatūs rėmėjai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: