Ringaudų pradinėje mokykloje praūžė šeimų sporto šventė

Kovo 25 d. į Ringaudų pradinės mokyklos sporto salę nuo ankstyvo ryto rinkosi Ringaudų bendruomenės šeimų sporto šventės dalyviai. Į trečius metus vykstančią šventę senelius, tėvelius, vaikus, seses ir brolius pakvietė Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas, Kauno rajono savivaldybė ir „Tornado“ krepšinio mokykla.

Kaip ir kasmet, kartu su registracija į šventę dalyviams buvo išdalintos pirmosios užduotys – „Žinių patikrinimo“ testai. Klausimai buvo susiję su įvairiomis sporto šakomis. Deja, daugumai dalyvių net išmaniosios technologijos nepadėjo rasti visų teisingų atsakymų. Iš 32 dalyvavusių šeimų tik trys atsakė teisingai į visus 5 pateiktus klausimus.

Šventę sveikinimo žodžiu pradėjo Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Jie pasidžiaugė, kad šiemet susirinko didžiausias per trejus metus būrys šeimų ir palinkėjo gero laiko bei sėkmingo starto. Gausiai susirinkusių sportininkų būrį pasveikino ir didžiausios sėkmės palinkėjo šventės iniciatorė Aurelija Makūnienė.

Prieš duodant startą pradėti rungtis dalyviams nuotaikingą pasirodymą surengė dziudistai, kartu su Ringaudų sportininkais atlikę ir trumpą pramankštą. Rungčių metu žiūrovus džiugino pradinių klasių mergaičių linijinių šokių ir aerobikos grupių pasirodymai. Saldumynais dalyvius ir žiūrovus vaišino „Tornado“ krepšinio mokyklos simbolis – voveriukas Tornas.

Kiekviena komanda, sudaryta iš vaiko ir suaugusiojo šeimos nario, turėjo įvykdyti penkias sportines užduotis: baudų metimo, tepingo testo, kybojimo, baudų metimų ir metimų iš po krepšio.

Baudų metimo rungtyje abu komandos nariai turėjo mesti po 5 baudas. Pirmąją vietą, pataikę 8 baudas iš 10, iškovojo broliai Matas ir Tadas Mikulėnai. Antroji vieta, pataikius 7 taiklius metimus, atiteko Linui ir Ignui Giedraičiams. Dėl trečiosios vietos, pataikę po 5 baudas, susigrūmė 3 šeimos. Prizas atiteko tai porai, kurioje daugiau baudų metimų pataikė vaikas. Bronzos medaliais pasipuošė Tomo ir Armino Kalniečių duetas.

Tepingo testas – parankesne ranka kiek galima greičiau padaryti 25 pilnus judesius (judesių ciklus), pakaitomis paliečiant du ant stalo pritvirtintus skritulius. Greičiausiai šią užduotį atliko ir pirmąją vietą iškovojo Karolina ir Kotryna Visockaitės. Ant antrosios vietos pjedestalo laiptelio užlipo Donatas ir Mėja Bielskiai, o bronzos medaliai atiteko Laurai ir Martui Baumann.

Kybojimo rungtyje triumfavo Vytautė Venckūnaitė ir Gabrielius Paulikas. Nedaug nuo jų atsiliko Tomas ir Ignas Kalniečiai, užsikabinę sidabro medalius. Trečioji vieta atiteko Rūtai Gliebuvienei ir dukrytei Viktorijai.

Futbolo baudinių serijoje kiekvienas komandos narys turėjo spirti po 5 baudinius. Maksimalų taškų skaičių surinko dvi šeimos, tad teko organizuoti papildomą superfinalą. Po jo paaiškėjo taikliausi futbolininkai ir aukso medaliais pasidabino Vytautas ir Jonas Liutikos. Sidabras atiteko Pauliui ir Aistei Dubinskams, o bronza – Rolandui ir Ąžuolui Stepučiams.

Metimų iš po krepšio rungtyje dalyviams reikėjo apsivaryti kamuolį apie stovelį ir įmesti iš po krepšio. Tai atlikti abu komandos nariai turėjo po 5 kartus. Pirmąją vietą laimėjo Karolina ir Kotryna Visockaitės, antroji atiteko Rolandui ir Ąžuolui Stepučiams, o trečioji – Povilui ir Šarūnui Šoliams.

Galutiniai taškai buvo skaičiuojami rezultatus pavertus taškais. Daugiausiai taškų surinko ir sportiškiausia 2017 m. šeima tapo Karolina ir Kotryna Visockaitės. Sidabro medalius iškovojo Laura ir Martas Baumann, o garbinga trečioji vieta atiteko Matui ir Tadui Mikulėnams.

Nugalėtojus atminimo medaliais, taurėmis bei prizais apdovanojo „Tornado“ krepšinio mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas, šventėje dalyvavusi labdaros ir paramos fondo įkūrėja Aurelija Makūnienė bei Lietuvos Respublikos Seimo narė Raminta Popovienė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: