Dėl polaidžio ribojamas sunkiasvorių mašinų eismas

Prasidėjus pavasariniam polaidžiui ir iškilus grėsmei, kad susilpnėję keliai gali būti sugadinti, Kauno rajono savivaldybė informuoja, kad nuo kovo 1 d. rudens, žiemos ir pavasario laikotarpiu vietinės reikšmės keliuose apribojamas didžiagabaričių ir sunkiasvorių transporto priemonių eismas.

Eismas bus ribojimas, tačiau tai nereiškia, kad transporto eismas savivaldybės vietinės reikšmės keliais visai nutraukiamas, kol dėl polaidžio gresia pavojus pakenkti kelių būklei. Eismas vietinės reikšmės keliais bus galimas tik gavus raštišką leidimą iš vietos seniūno.

Leidimai išduodami įvertinus realią konkretaus kelio būklę polaidžio laikotarpiu. Norėdamas gauti leidimą, transporto priemonės savininkas ar valdytojas seniūnui turi pateikti užpildytą nustatytos formos prašymą. Jame nurodyti transporto priemonės savininką arba valdytoją ir jo kontaktus, važiavimo maršrutą ir laiką, duomenis apie pakrautą transporto priemonę, krovinio dalių skaičių ir jo svorį, patvirtinimą apie įsipareigojimą tiksliai laikytis leidime nurodytų sąlygų ir terminų. Taip pat reikalingas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir transporto priemonės registracijos liudijimas.

„Vis labiau kylant oro temperatūrai prasideda polaidis. Jo metu išryškėja kelio elementų deformacijos, o dangų konstrukcijos labai susilpnėja“, – pasakojo Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, vykdantis vedėjo funkcijas Tautvydas Tamošiūnas.

Šiais metais žiema buvo intensyvi ir šalta, o dideli temperatūros pokyčiai paveikė ir kelių būklę. Pasak T. Tamošiūno, būtent dėl to, siekiant apsaugoti kelius nuo rimto sugadinimo pavasario polaidžio metu, vietinės reikšmės keliuose bus ribojamas didžiagabaričių ir sunkiasvorių transporto priemonių eismas.

Pasikeitus gamtinėms sąlygoms draudimo terminai gali būti keičiami.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: