Raudondvariškių verslo idėjas įvertino šalies mastu

„Litexpo“ kongresų ir parodų rūmuose įvyko tradicinė „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė, kur mokomosios mokinių bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“ programoje, pirmą kartą šiais mokslo metais pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. Dalyvavo 130 jaunųjų bendrovių, kurioms atstovavo beveik 400 mokinių.

Vertinimo komisija pasidžiaugė, kad moksleiviai pasirodė puikiai. Akivaizdu, kad dalyviai atsakingai ruošėsi pristatyti eXpo savo bendrovių veiklą. Džiugu, jog šiemet „accelerator_x“ programoje dalyvavo daugiau nei 3000 mokinių, stiprinančių XXI amžiui reikalingas kompetencijas –antreprenerystę, kūrybiškumą, kritinį mąstymą.

EXpo vykusiuose geriausiųjų bendrovių apdovanojimuose Lietuvos Junior Achievement partneriai ir draugai įsteigė 18 nominacijų, o specialiai tam skirta komisija išrinko ir geriausias komandas, kurioms skyrė 1–3 vietas. 

Raudondvario gimnazijos abiturientų Ugnės Čapaitės ir Eimanto Slažinskio verslo idėjos buvo pastebėtos vykusioje kalėdinėje mugėje. Raudondvariškiai pelnė specialų Lietuvos pramoninkų konfederacijos prizą už pramonės gamybai sparčiausiai pritaikomą sprendimą. Raudondvario gimnazijos „2EBricks“ komandai pasiruošti padėjo ekonomikos mokytoja ekspertė Odeta Burneikienė.

Andželika Rusteikienė, „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė, dėkojo mokytojams, padedantiems moksleiviams atskleisti savo potencialą verslumo srityje: „Smagu stebėti, kaip auga moksleivių verslai, kai jie gauna pakankamai pagalbos ir patarimų iš profesionalų. Tokie renginiai kaip „eXpo“ yra labai svarbūs jauniesiems verslininkams, tad kiekvienas ten nupirktas produktas gali tapti postūmiu toliau vystyti savo verslą.“ Už dalyvavimą „accelerator_x” programoje dalyviai sulaukė padėkų ir iš Inovacijų ir ekonomikos ministrės Aušrinės Armonaitės, Verslios Lietuvos vadovės Dainos Kleponės.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos