Raudondvario dvare – senjorų draugystės šventė

Troškinys ir pyragai, pokalbiai prie puodelio arbatos, šachmatų partijos ir nemokamos kirpyklos „The Barber“ paslaugos stilingiems vyrams, džiazo pianisto Artūro Anusausko, atlikėjos Evos, Neveronių folkloro ansamblio „Viešia“ koncertas, pasitempę solidūs vyrai, pasidabinusios damos – taip atrodė Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje ir jo kiemo erdvėse surengta Atvelykio popietė Kauno rajono senjorams.

Į renginį suvažiavo apie 500 garbaus amžiaus Kauno rajono gyventojų iš kone visų seniūnijų. Senjorų popietė ne vienam virto ir senų draugų susitikimu, ir naujos bičiulystės pradžia.

Vienas renginio iniciatorių, skulptorius Andrius Vosylius pasakojo, kad žmonės, susibūrę socialiniam projektui „Po mažą žingsnį kartu", organizuoja akcijas, skirtas suburti pagyvenusius vienišus žmones, skatinti juos susipažinti, bendrauti.

Projekto vykdytojai, dažniausiai aplankantys mažų miestelių senelių globos namus, slaugos ligonines, šįsyk pasirinko Kauno rajoną. Ir pirmą kartą iš kamerinės erdvės išėjo į visiškai kitokią - puošnią, iškilmingą Raudondvario dvaro aplinką.

Renginio partneriais tapo Kauno rajono savivaldybė ir VšĮ Raudondvario dvaras.

„Vienas niūriausių gyvenimo rudens atspalvių yra vienatvė, – kalbėjo projekte dalyvaujanti virtuvės ant ratų „Maisto manija“ savininkė Inga Barkauskienė, paklausta, kas ją paskatino prisidėti prie akcijos „Po mažą žingsnį kartu“. – Lankydami vienišus senjorus, rengdami jiems šiltus susibūrimus, tikime, kad taip padėsime šiems žmonėms pasijusti mažiau vienišiems ir atskirtiems.“

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: