Mažųjų rankininkių šventė

Ne vieną aukščiausią titulą šalies ir tarptautiniuose turnyruose pelniusios „HC Garliava“ klubo rankininkės ugdo sau pamainą. Vienas iš būdų sudominti mergaites šia sporto šaka - neseniai Garliavos kultūros ir sporto centro salėje įvykęs Kauno rajono mini rankinio turnyras.

Projektas prasidėjo praėjusių metų rugsėjo 2 dieną ir aprėpė dešimt Kauno rajono seniūnijų. Jo tikslas - praplėsti rankinio geografiją ir sudominti rankiniu pirmų – ketvirtų klasių mergaites.

Dėl padidėjusio sergamumo COVID 19 į turnyrą atvyko ne visos projekte dalyvaujančios komandos, bet šurmulio, juoko ir vaikiško džiaugsmo buvo daug.

Itin daug emocijų paliko 7 metrų baudinių konkursas, kur įtampą tvyrojo nuolat: bus ar nebus įvartis? Nugalėjo Ilgakiemio mergaitės, kurioms Kauno r. sporto mokyklos direktorius Artūras Pūras įteikė rankinio kamuoliukų.

Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokytojas Vaidas Nekrošius atvyko net su dvejomis skirtingų amžiaus grupių komandomis. Puikiai pasirodė Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla (mokytoja Aušra Kirkilionienė).

Lapių pagrindinės mokyklos mergaites rankinio pagrindų moko mokytojas Linas Gadeikis, o Ringaudų ir Ilgakiemio jaunąsias sportininkes treniruoja klubo „HC Garliava“ rankininkės Džoana Šiaučiūnaitė ir Ugnė Bieliauskaitė.

Projektą finansavo Sporto rėmimo fondas, o administravo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas.

Už saldžias dovanėles dėkojame UAB „Naujasis Nevėžis“ kolektyvui, už pravestą turnyrą - vyresnėms „HC Garliava“ klubo žaidėjoms.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: