Ramučiuose iškils triukšmą slopinanti sienelė

Kauno rajone, Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) teritorijoje, Gamybos g., industrinio nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė „Sirin Development“ statys 3 sandėlių parką. Įmonė, pasitarusi su vietiniais gyventojais, priėmė sprendimą teritorijoje pastatyti triukšmą slopinančią sienelę.

„Projektuodami pastatus visuomet stengiamės atsižvelgti į visuomenės gerovę, todėl sklypo projekte numatome akustinę sienelę, kuri prisidės prie vietinių žmonių gyvenimo kokybės išsaugojimo“, – teigia bendrovės „AIF LT“ projektavimo įmonės vadovas – Mindaugas Gikys.

Pasak M. Gikio, Kauno LEZ planuojami statyti objektai projektuojami taip, jog kuo mažiau paveiktų esamą aplinką. Įvažiavimus į sklypą, prekių iškrovimo ir pakrovimo vietas planuojama įrengti pastatų šonuose. Siekiant sukelti kuo mažiau triukšmo, ventiliavimo sistema bus nukreipta į LEZ pusę.

Statomi sandėliai taip pat atitiks tarptautinio BREEAM tvarumo sertifikato reikalavimus, kurie užtikrina mažesnį pastatų poveikį aplinkai bei žmonėms. Objekto teritorijoje numatomos vietos įsikrauti elektromobiliams, kuriama ergonomiška aplinka čia dirbsiantiems žmonėms, planuojamas apželdinimas medžiais, krūmais bei žoliniais augalais.

„Džiaugiuosi, kai į Kauno rajoną ateina socialiai atsakingas verslas, kuriam rūpi ne tik jų interesai, bet ir gyventojų norai. Plėtojant verslą svarbu nepamiršti šalia esančių kaimynų, kad ir jei jaustųsi saugūs. Gerai, kad atliepiate žmonių lūkesčius“, – susitikimo metu akcentavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Apie „Sirin Development“

Bendrovė „Sirin Development“ – viena didžiausių industrinio nekilnojamojo turto (NT) vystytojų Baltijos šalyse, kurios veiklos sritys apima logistikos centrų vystymą ir valdymą, „build-to-suit“ projektų įgyvendinimą, industrinio NT pirkimą ir nuomą, žemės įsigijimą. Per daugiau nei 15 veiklos metų įmonė įrengė beveik 500 000 kv. m ploto ir šiuo metu valdo 260 000 kv. m industrinio NT Lietuvoje bei Latvijoje.

„Sirin Development“ yra vienintelė iš Baltijos šalių bendrovių, kuri buvo įtraukta į „PropertyEU Magazine“ sudarytą TOP 20 didžiausių logistikos NT vystytojų Europoje reitingą. Bendrovės veikla sertifikuota pagal ISO standartus, o jos objektai statomi pagal BREEAM reikalavimus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos