Ramučių gyventojai Kaimynų dieną šventė iškylaudami

Ramučių kultūros centras sukvietė gyventojus į pirmąjį Šeimų pikniką. Šventė buvo skirta ne tik šeimai, bet ir Kaimynų dienai paminėti.

Veiklos netrūko nei mažiems, nei dideliems. Norintys išbandė „Hena“ tatuiruotes, namų apyvokos daiktų dekoravimą dekupažo technika, muilo burbulus, veidų marginimą ir kt. smagias pramogas. Čia taip pat vyko pašnekesiai bendruomenei aktualiomis temomis, pristatyti kandidatai į seniūnaičius, apžvelgta kultūros centro veikla ir artimiausi planuojami renginiai. Mažuosius į užsiėmimus pakvietė Jonavos kultūros centro Ruklos filialo vaikų ir jaunimo teatro „Kaukutė“ kolektyvas. Ant besikūrenančio grilio buvo kepamos dešrelės, zefyriukai bei kiti gardumynai.

Organizuojant pikniką aktyviai prisidėjo Ramučių gyventojai. Visi kartu jie padengė ir išpuošė visiems dalyviams bendrą kaimynų stalą.

Gerokai sutemus, pikniko vietą papuošė lemputės, o gyventojai su nekantrumu laukė  naktinio kino seanso po atviru dangumi. Susirinkusiems buvo parodytas rež. J. Krisiūno filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“. Vėlokai pasibaigęs filmas sulaukė gausių žiūrovų plojimų, o entuziazmas ir šypsenos veiduose įpareigojo šią tradiciją tęsti ir kitais metais.

Nuotraukų autorius Darius Merkšaitis.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: