Projekto „Zero Waste – Our Taste“ dalyvių susitikimas Čekijoje

Kauno r. Raudondvario gimnazijos mokiniai (A. Velžys, K. Kamantauskaitė, I. Mačiulytė, A. Staniulytė ir G. Augonytė) ir mokytojai (S. Mikalauskienė ir G. Daugėla) spalio 3–7 dienomis dalyvavo Erasmus+ projekto „Zero waste – our taste“ (Nr. 2020-1-CZ01-KA229-078179_6) susitikime Čekijoje.

Čia dalyviai žiūrėjo ir aptarė mokinių sukurtus reklaminius filmukus tema „Tausokime aplinką“, gamino nuotraukų rėmelius iš atliekų ir patiekalus iš maisto likučių. Vieną popietę komanda praleido atliekų parke, kuriame stebėjo atliekų rūšiavimo ir perdirbimo procesus, grožėjosi unikaliomis skulptūromis, sukurtomis iš įvairaus tipo atliekų. Visi susitikimo dalyviai aplankė Čekijos miestelį Veselį ir jo merą, pramogavo piknike ir smagiai leido laiką su naujais draugais bei  jų šeimomis. Projekto koordinatoriai aptarė įvykdytas ir būsimas projekto veiklas, susipažino su Čekijos švietimo sistema ir mokyklomis.

Erasmus projektai yra neįkainojama patirtis vaikams, nes tai puiki galimybė ne tik pažinti kitą kultūrą ir šalį, bet ir save.

 

Projekto koordinatorė Lietuvoje S. Mikalauskienė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos