Raudondvario dvare vyko Lietuvos policijos mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Paskutiniąją liepos mėnesio dieną 94-iems pirminio profesinio mokymo kursantams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. Iškilmingas baigiamasis akordas suskambo nuostabioje Raudondvario dvaro aplinkoje.

Šventėje dalyvavo ne tik kursantų artimieji, bet ir daug garbingų svečių. Pasveikinti jaunųjų pareigūnų atvyko ir Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Nesteckis.

Lietuvos policijos mokyklos profesinio mokymo diplomus, liudijančius apie įgytą policininko kvalifikaciją bei LPM baigimo ženklus pareigūnams kursantams teikė Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas bei Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Vilius Motiejaitis.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas, dėkojo kursantams už priimtą sprendimą tapti policijos pareigūnais. "Tikiu, kad šis sprendimas jūsų nenuvils, o tėveliams ir artimiesiems dėkoju, kad užauginot, neatkalbėjot ir palaikėt, tokiu būdu jūs atidavėt savo duoklę tėvynei”, – sakė A. Paulauskas.

Jis palinkėjo kantrybės ir ištvermės bei pažadėjo, kad darbe niekada nebus nuobodu, nes ši profesija yra įdomi ir prasminga.

Kauno rajono vicemeras A. Nesteckis sveikindamas naujuosius policijos pareigūnus, išreiškė Kauno rajono bendruomenės padėką už policijos teikiamą saugumą krašto žmonėms.

Lietuvos policijos mokyklos viršininkas V. Motiejaitis dėkojo kursantų tėveliams ir artimiesiems, o sveikindamas mokyklos absolventus kursantams patikino, kad  jų profesinis kelias nebus lengvas, jame bus daug emocijų, tačiau visa tai atsipirks sulaukus dėkingumo iš žmonių.

Absolventai teigė, jog per pastaruosius metus Lietuvos policijos mokykloje nugyvenę bene prasmingiausią gyvenimo atkarpą, kurioje išsigrynino tikrąsias vertybes, ir už visa tai yra be galo dėkingi savo dėstytojams ir visai mokyklos bendruomenei.

Ir išties, visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi matydama užaugintą dar vieną policijos pareigūnų kartą, kuri jau visai netrukus įsilies į Lietuvos policijos šeimą ir, tikimasi, garbingai tarnaus Lietuvos valstybei ir jos žmonėms.

Nuotraukos Lietuvos policijos mokyklos

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: