Turizmo sezoną vainikavo žygis piliakalnio paslapčių takais

Rugsėjo 23-ąją Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) surengtu pėsčiųjų žygiu vainikuotas šių metų turizmo sezonas Kauno rajone. Drauge su Batniavos ir Vilkijos apylinkių seniūnijomis TVIC visus norinčius kvietė turizmo sezono uždarymą paminėti aktyviai ir leistis į netikėtumų kupiną pažintį su Jaučakių piliakalniu.

2017-ieji Lietuvoje paskelbti Piliakalnių metais, todėl toks žygio maršrutas pasirinktas neatsitiktinai. „Piliakalniai – tarsi istorijos metraščiai, saugantys tūkstančius mūsų praeities metų ir paslapčių. Istorinių kovų pėdsakai, senojo tikėjimo atspindžiai, kasdienio gyvenimo detalės – apie visa tai byloja ir Kauno rajone stūksantys piliakalniai“, – tikino Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Sinkevičienė.

12 km trasa daugiau nei šimtui dalyvių leido pasigrožėti Nemuno pakrantėmis, pasimėgauti rudenėjančios gamtos vaizdais ir praturtinti žinias apie piliakalnius. Įveikę ne vieną kilometrą miško takais, natūraliai susiformavusias vandens kliūtis, stačius šlaitus, žygeiviai pasiekė Jaučakių piliakalnį. Čia juos pasitiko Raudondvario kultūros centro folkloro ansamblis „Piliarožė“.

 „Tampa gražia tradicija turizmo sezono Kauno rajone uždarymą paminėti pėsčiųjų žygiu. Smagu, kad tokie renginiai kasmet pritraukia vis daugiau žygeivių. Tai rodo, kad žmonės noriai leidžia laisvalaikį keliaudami po Kauno rajono pėsčiomis ir taip pažindami jo apylinkes“, – sakė A. Sinkevičienė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: