Permainos Vilkijoje

Energingo trenerio Oleho Fedorchako dėka Vilkijoje populiarėja futbolas: čia sportuoja net kelios merginų ir vaikinų komandos. Atsižvelgdama į bendruomenės pageidavimus, Kauno rajono savivaldybė nusprendė atnaujinti Vilkijos gimnazijos stadioną. Beje, jame ne vienus metus sportavo ir būsimasis disko metimo pasaulio čempionas Andrius Gudžius.

Darbai stadione jau stumiasi į priekį. Jis bus atnaujintas pagal naujausius reikalavimus: įrengti bėgimo takai su specialia danga, drenažas ir laistymo sistema, apšvietimas, tvora. Stadionu galės naudotis ir kiti miestelio gyventojai. Projektas, kurį finansuoja Kauno rajono savivaldybė, kainuos 626 tūkst. eurų.

Čekiškės gatvėje, atkarpoje tarp Marmos ir Kauno gatvių, tiesiamas šaligatvis. Taip pat numatyta sutvarkyti teritoriją prie autobusų stotelės.
Seniūnijos pastangomis miesto parke atsirado treniruoklių.

Meras Valerijus Makūnas sakė, kad parke taip pat bus įrengta atmintina vieta buvusiems Vilkijos gyventojams Karnovskiams, vėliau emigravusiems į JAV ir čia užauginusiems pasaulinę džiazo legendą Louisą Armstrongą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: