Pavasario kermošius Ramučiuose

Kovo 18 dieną Ramučių kultūros centre praūžė gražia tradicija tapęs spalvingas Pavasario kermošius.

Ramučių ir Karmėlavos gyventojai, jų svečiai, tautodailininkai  ir prekybininkai nuo pat ryto traukė į Ramučių kultūros centrą, nešini savo rankdarbiais ir kitais gaminiais.  

Kermošiaus lankytojai, mėgaudamiesi renginiu, galėjo įsigyti verbų, rankų darbo papuošalų, keramikos dirbinių, įvairių mezginių ir veltų daiktų.

Norintieji turėjo galimybę patys parduoti arba iškeisti savo nenaudojamus daiktus vykusiame blusų turguje.

Pavasario kermošius  labiausiai džiugino mažiausius lankytojus. Jie buvo raginami dalyvauti kūrybinėse velykinių dekoracijų dirbtuvėlėse, žaisti liaudies žaidimus, smalyžiauti vietoje kepamais vafliais ir cukrine vata ar pasivažinėti arkliuko traukiama šiuolaikiška karieta.  

Šventės dalyvius Ramučių bendruomenė vaišino arbata ir tortu. Savo pasirodymais džiugino Karmėlavos lopšelis-darželis „Žilvitis“, Ramučių kultūros centro  Domeikavos laisvalaikio salės vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Džiaukis“, Jonavos liaudiškos muzikos kapela „SAVI“. Šventės kulminacija tapo vietos gyventojų rankomis rišama rekordinio dydžio verba, į kurią buvo simboliškai įpinti ir patys gražiausi linkėjimai – santarvės, meilės , džiaugsmo, tolerancijos ir vilties. 

Kermošiaus dalyviai pakylėtos nuotaikos ir su šypsenomis veide atsisveikino iki kitų metų.

Režisierė Aistė Rudavičienė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: