Gyvenimo spalvos Vilkijos miesto bibliotekoje

Saulėtą ketvirtadienio popietę Vilkijos miesto bibliotekoje vyko dailininkės S. Juškevičiūtės tapybos darbų parodos „Gyvenimo spalvų paletė“ pristatymas.

Į susitikimą Simoną atlydėjo artimiausi ir brangiausi žmonės – mama ir tėtis.

Pasigrožėti nuostabiais dailininkės darbais į biblioteką atvyko gausus būrys vilkijiečių, tarp jų – Vilkijos miesto seniūnas, Vilkijos Šv. Jurgio bažnyčios klebonas, Vilkijos PSPC direktorė, Vilkijos lopšelio-darželio „Daigelis“ direktorė ir kt.

Paklausta, iš kur semiasi minčių ir idėjų, Simona atsakė: „Tapyba buvo mano pomėgis, tačiau pastebėjau, kad darbai po truputį įgyja vertę ir domina vis daugiau žmonių. Palikau darbą ir atsidėjau aistrai svajodama, kad tai taps pagrindiniu mano pragyvenimo šaltiniu.“ Tai buvo drąsus Simonos žingsnis. Verslas iš pirmo žvilgsnio atrodė šaltas ir racionalus – nelabai priimtinas meniškos sielos žmogui. Simona įsitikinusi, kad norint kažko pasiekti, būtina būti drąsiam ir imtis iniciatyvos. Tik tuomet lydės sėkmė.

Nuostabiomis smuiko melodijomis renginį praturtino bibliotekos skaitytoja Gražina Normantienė.

Simona Juškevičiūtė gimė 1978 metais Kaune. 1989 m. pradėjo mokytis Kauno J. Naujalio meno mokyklos Dailės skyriuje (dabar Kauno dailės gimnazija).

1996 m. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinyje, Kauno paveikslų galerijoje buvo surengta Kauno dailės gimnazijos 50-mečio retrospektyvinė paroda, taip pat 50-osios laidos abiturientų geriausių diplomantų darbų ekspozicija. Šioje parodoje buvo eksponuojami ir Simonos darbai.

Su pagyrimu baigusi gimnaziją įstojo į Aukštesniąją meno mokyklą, kurią 2000-aisiais baigė taip pat su pagyrimu. 2004 m. baigė tęstines studijas Šiaulių pedagoginiame universitete ir įgijo aliejinės tapybos bakalauro laipsnį.

Parodos autorės tapybą įvertino garsus Singapūro kolekcionierius Ong Teng Huat. Autorė turi kontraktą su Niujorko galerija, ieško mecenato. 

Vilkijos miesto bibliotekos vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: