Pakaunės sportininkų triumfas tarptautinėse karatė varžybose

Kovo 4-5 dienomis, Lenkijoje Bydgoščš mieste vyko kasmetinės karatė varžybos CENTRAL EUROPE OPEN. Turnyre šiemet dalyvavo per 1000 sportininkų iš 15 Europos šalių. Kauno rajonui atstovavo 7 jaunieji sportininkai  iš Garliavos karatė klubo „Budo“.

Iki 10 metų, 30 kilogramų mergaičių kumitė kategorijoje Atėnė Linartaitė pademonstravo puikią ir savo amžiui brandžią karatė techniką – įveikusi visas savo varžoves tapo šios rungties nugalėtoja. Kata rungtyje Atėnė liko penkta.

Vaikinų iki 14 metų, virš 55 kilogramų kumitė rungtyje vilčių niekam nepaliko Julius Mikalauskas. Jis užtikrintai įveikė visus savo konkurentus ir tapo šios rungties čempionu. Julius jėgas išbandė ir kategorijoje iki 16 metų, ten jis liko septintas.

Adomas Linartas vaikinų kumitė rungtyje iki 12 metų, 30 kg kategorijoje, pelnė sidabro medalį. Iki finalo jis laimėjo visas kovas, tik lemiamoje nusileido sportininkui iš Lenkijos. Kata rungtyje Adomas liko penktas.

Evita Boguslauskaitė kata rungtyje 12-13 metų amžiaus kategorijoje užėmė 3 vietą. Kumite rungtyje grupėje iki 50 kilogramų pateko į finalą, kuriame rezultatas buvo lygus 0:0, tad kas laimėjo, sprendė teisėjai, kurie Evitai skyrė 2 vietą.

Kitiems vaikinams Titui Čepeliauskui ir Arminui Maziliauskui individualiose rungtyse nepasisekė, jie pralaimėjo pirmose kovose. Tačiau jie kartu su Juliumi Mikalausku komandinėje vaikinų kumite rungtyje pasipuošė bronzos medaliais.

Viena geriausių savo amžiuje sportininkių Lietuvoje kata rungtyje Erika Bruniūtė demonstravo gerą techniką ir augantį savo meistriškumą, tačiau šįkart pritrūko fortūnos ir dėl medalių pakovoti neteko. Erika kata rungtyje užėmė 5 vietą.  

„Nuoseklus ir atkaklus darbas atneša rezultatus. Smagu, kai tarptautinėse arenose mūsų sportininkai gali ne tik konkuruoti, bet ir  įveikti žymiai didesnių šalių atletus. O dėmesys ir pagyros iš užsienio kolegų sako, jog einame teisingu keliu bei verčia dar labiau stengtis ir kilti aukštyn“, – sakė sportininkų treneriai Giedrius ir Greta Linartai.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos